רובוט אנושי תעשייתי UBTECH Walker S2 + משלוח חינם
In stock
- מותג:
- UBTECH
- דֶגֶם:
- WALKER S2
- ORIGIN:
- סין
- AVAILABILITY:
- SUBJECT TO AVAILABILITY
- SKU:
- UBTECH-Walker-S2

עיצוב ותכונות
טכנולוגיה ומפרטים
טכנולוגיות ליבה
-
בינה מלאכותית ותכנון משימות: Walker S2 משתמש במערכת Co-Agent של UBTech וב-BrainNet 2.0 לצורך חשיבה רב-מודאלית ובקרה אוטונומית.
-
תנועה דינמית ובקרת איזון: אלגוריתם האיזון הדינמי של כל הגוף תומך בתנועות מורכבות, כגון הטיה של עד 170° ושמירה על יציבות תחת הפרעות.
-
שילוב ראייה וחיישנים: ראייה סטריאוסקופית כפולה RGB מציעה תפיסת עומק דמוית-אנושית; חיישני פרופריוספציה ומשוב כוח נוספים תומכים במניפולציה ובשיווי משקל.
-
ניהול כוח והחלפה: תאי הסוללה הכפולים, מנגנון ההחלפה האוטונומי ואלגוריתם התזמון מאפשרים פעולה כמעט ללא הפסקה.
מפרט עיקרי
| מפרט | ערך |
|---|---|
| מטען מרבי | ~15 ק"ג במרחב עבודה של 0–1.8 מ' |
| זמן החלפת סוללה אוטונומית | ~3 דקות |
יישומים ודוגמאות לשימוש
יתרונות/תועלות
-
פעולה אמיתית 24/7: החלפת סוללה אוטונומית מפחיתה את זמן ההשבתה ותומכת בפריסה רציפה.
-
צורה תואמת לבני אדם: מאפשרת שילוב בסביבות שנבנו עבור בני אדם ללא שינויים משמעותיים בתשתית.
-
מניפולציה וטיפול בעומסים ברמת דיוק גבוהה: עומס שימושי של עד 15 ק"ג ובקרה מוטורית מדויקת מרחיבים את טווח הפעולה שלו.
-
קבלת החלטות אוטונומית: מערך ה-AI המשולב תומך בתכנון משימות ברמה גבוהה ובהתנהגות אדפטיבית.
-
פוטנציאל להרחבה: העיצוב מצביע על מוכנות לפריסה המונית במפעלים חכמים ובמערכות אקולוגיות אוטומטיות.
שאלות נפוצות
מהו UBTech Walker S2?
Walker S2 הוא רובוט אנושי תעשייתי מהדור הבא שפותח על ידי UBTech, המסוגל לבצע תנועות בקנה מידה אנושי, מניפולציות והחלפת סוללות אוטונומית לצורך פעולה 24/7.
איך פועל Walker S2?
הוא משלב שלד אנושי בעל 52 דרגות חופש, תוכנת תפיסה ותכנון מבוססת בינה מלאכותית, חיישני ראייה סטריאוסקופית ומערכת החלפת סוללות כפולה להחלפה חמה, כדי לנווט, לתפעל אובייקטים ולתמוך בפעולה רציפה בסביבות תעשייתיות.
מדוע ה-Walker S2 חשוב?
על ידי התמודדות עם מכשולים עיקריים לפריסה, כגון הפסקות חשמל והתאמה לסביבה, ה-Walker S2 מסמן צעד משמעותי לקראת שילוב מעשי ורחב היקף של רובוטים אנושיים בתעשייה ובלוגיסטיקה.
מה היתרונות של ה-Walker S2?
היתרונות כוללים תאימות בין האדם לסביבה, יכולת נשיאה של עד 15 ק"ג, פעולה כמעט ללא הפרעה באמצעות החלפת סוללות אוטונומית, מניפולציה ברמת דיוק גבוהה ופוטנציאל לשילוב חלק במערכות מפעלים חכמים.
גובה: 1.76 מ'; משקל: 95 ק"ג; מהירות: 2 מ'/ש' קבועה; עומס זרועות: 15 ק"ג; תכונות: תנועה דו-רגלית אנתרופומורפית, סוללה אוטונומית הניתנת להחלפה חמה, סוללות ליתיום כפולות 48 וולט, ניהול סוללה חכם, זרועות ביוניות מיומנות, פעולות המופעלות על ידי בינה מלאכותית, חומרים: סגסוגת אלומיניום בדרגה אווירונאוטית ו-CFRP.
Specifications
| HS CODE | 8543709990 |
|---|---|
| דֶגֶם | WALKER S2 |
| ROBOT TYPE | HUMANOID |
| ROBOT USE | FACTORY, INDUSTRIAL, LOGISTICS |
| TOTAL DOF | 52 DEGREES OF FREEDOM |
| HEAD / NECK DOF | 2 DEGREES OF FREEDOM |
| ARM DOF | 7 DEGREES OF FREEDOM |
| HAND DOF | 11 DEGREES OF FREEDOM |
| WAIST DOF | 2 DEGREES OF FREEDOM |
| LEG DOF | 6 DEGREES OF FREEDOM |
| MAXIMUM SPEED | 2 METERS / SECOND |
| OPERATING SPEED | 2 METERS / SECOND |
| CONNECTIVITY | WiFi |
| MAXIMUM PAYLOAD | 15 kg |
| SINGLE HAND LOAD | 7 kg |
| 3D LiDAR | NOT EQUIPPED |
| RUNTIME | UP TO 2.5 HOURS |
| SECONDARY DEVELOPMENT | SUPPORTED |
| מותג | UBTECH |
| HEIGHT | 176.0 cm |
| מִשׁקָל | 70 kg |
Videos
Case Studies
World’s first mass humanoid robot delivery begins as UBTech sends Walker S2 units
UBTech wins US$37 million deal to deploy humanoid robots at China-Vietnam border crossings
Inside China’s Autonomous Border Robots: Walker S2 Ushers a New Era of Smart Patrol
UBTECH’s Walker S2 Humanoid Robot Steps Into Factories, Hundreds at a Time
China’s humanoid robots get factory jobs as UBTech’s model scores US$112 million in orders