Cobham Explorer 540 BGAN M2M LTE מודם סלולרי (403715A-101)
TERMINALS | PLANS | ACCESSORIES | RENTALS | SUPPORT
In stock
- מותג:
- COBHAM
- חלק מס':
- 403715A-101
- ORIGIN:
- דנמרק
- Warranty:
- 12 חודשים
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 7-14 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Explorer-Cellular-Modem
Cobham Explorer 540 BGAN M2M LTE מודם סלולרי (403756A-00500)
על ידי חיבור פשוט של מודם LTE בגב ה- EXPLORER 540 , המסוף מסוגל להשתמש ברשת סלולרית מקומית כחלופה ל-BGAN, עם כשל אוטומטי בין BGAN לרשתות סלולריות.
מודם LTE מדורג לרכב ומיועד לסביבות קשות עם טווח טמפרטורות מורחב של -40 עד +85 מעלות צלזיוס, והוא מגיע לתפוקות של עד 150 Mbps עם LTE Cat. 4.
Specifications
| חלק מס' | 403715A-101 |
|---|---|
| GPU | 200 TOPS |
| סוג המוצר | SATELLITE M2M |
| אזור שימוש | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| מותג | COBHAM |
| רֶשֶׁת | INMARSAT |
| שֵׁרוּת | INMARSAT BGAN M2M |
| השתמש בסוג | FIXED |
| טמפרטורת פעולה | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| INGRESS PROTECTION | IP 66 |
| אורך | 85 mm |
| רוֹחַב | 85 mm |
| עוֹמֶק | 40 mm |
| מִשׁקָל | 380 grams |