Specifications
| モデル | CRADLE - IRIDIUM 9555 |
|---|---|
| 一部 # | AT6900A |
| 製品の種類 | SATELLITE PHONE |
| 使用エリア | 100% GLOBAL |
| ブランド | SATSTATION |
| 通信網 | IRIDIUM |
| サービス | IRIDIUM VOICE |
| 使用タイプ | FIXED, 車両 |
| 付属品の種類 | DOCKING STATION |
| 頻度 | L BAND (1-2 GHz) |
Write a Review
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
| モデル | CRADLE - IRIDIUM 9555 |
|---|---|
| 一部 # | AT6900A |
| 製品の種類 | SATELLITE PHONE |
| 使用エリア | 100% GLOBAL |
| ブランド | SATSTATION |
| 通信網 | IRIDIUM |
| サービス | IRIDIUM VOICE |
| 使用タイプ | FIXED, 車両 |
| 付属品の種類 | DOCKING STATION |
| 頻度 | L BAND (1-2 GHz) |