Beam IsatDock Transport Bolt Active Antenna (ISD720)
In stock
- ຍີ່ຫໍ້:
- BEAM
- ພາກທີ #:
- ISD720
- ORIGIN:
- ສະຫະລັດ
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Active-Antenna-ISD720
Beam IsatDock Transport Bolt Active Antenna (ISD720)
ອານເຕນນານີ້ຖືກອອກແບບໃຫ້ອະນຸຍາດໃຫ້ເຂົ້າໄປສູງຫຼືຕົວຢ່າງເພື່ອໃຫ້ສະໜອງຄວາມຍືດຍຸ່ນໃນການຕິດຕັ້ງ. ISD720 ສາມາດໃຊ້ງານກັບທຸກ Beam Inmarsat IsatDock ແລະ Oceana terminal ແຕ່ຈະຕ້ອງໃຊ້ກັບສາຍອານເຕນນານທີ່ຖືກຮັບຮອງເພີ່ມເຕີມ ACTIVE ສຽງ.
Specifications
| ພາກທີ # | ISD720 |
|---|---|
| PRODUCT TYPE | ໂທລະສັບດາວທຽມ |
| ຍີ່ຫໍ້ | BEAM |
| ເຄືອຂ່າຍ | INMARSAT |
| ການບໍລິການ | INMARSAT VOICE |
| ໃຊ້ປະເພດ | FIXED, ພາຫະນະ |
| ປະເພດອຸປະກອນເສີມ | ANTENNA |
| ອຸນຫະພູມປະຕິບັດການ | -40°C to 70°C |
| COMPATIBLE WITH | ISATPHONE PRO, ISATPHONE 2 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | ["85177900"] |
| ប្រវែង | 146 mm (5.75") |
| ກວ້າງ | ["146 mm (5.75\")"] |
| ຄວາມເລິກ | 75 mm (2.95") |
| ນ້ຳໜັກ | 0.87 kg (1.92 lb) |
Feature
• ອະນຸຍາດປະເພດ Inmarsat
• ບັນທຶກຄຸນພາບສູງ
• ທະບຽນການສົກສິນ
• ຕິດຕັ້ງດ້ວຍສະເລີຍ
• SMA/SMA
• ສູງຕໍ່ສູງ
• ທິດທາງດຽວ
• ຮັບປະກັນການປ່ອນຫຼືປ່ອນໃໝ່ 12 ເດືອນ