Inmarsat Beam Mast / Pole Marine Active Antenna (ISD710)
In stock
- ຍີ່ຫໍ້:
- BEAM
- ພາກທີ #:
- ISD710
- ORIGIN:
- ສະຫະລັດ
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Inmarsat-Beam-Oceana-ISD710
Inmarsat Beam Mast / Pole Marine Active Antenna (ISD710)
ການເຊື່ອມຕໍ່ເສົາອາກາດ (GSPS ແລະ GPS) ຖືກປົກປ້ອງຈາກສະພາບແວດລ້ອມດ້ວຍຕົວຍຶດແຂງຂອງມັນຕິດກັບເສົາອາກາດ. ລະບົບ mount pole ໄດ້ຖືກອອກແບບເພື່ອໃຫ້ສາຍສາມາດ threaded ຜ່ານເສົາ PVC ແລະຫຼັງຈາກນັ້ນຕິດກັບເສົາອາກາດໂດຍກົງຮັກສາສາຍເຄເບີນແລະຕົວເຊື່ອມຕໍ່ປ້ອງກັນສິ່ງແວດລ້ອມ. ISD710 ໃຊ້ໄດ້ກັບທຸກສາຍຂອງ Beam Inmarsat IsatDock ແລະ Oceana, ແນວໃດກໍ່ຕາມຕ້ອງໃຊ້ກັບສາຍເສົາອາກາດ ACTIVE ທີ່ໄດ້ຮັບການຢັ້ງຢືນ Beam ເທົ່ານັ້ນ.
Specifications
| ພາກທີ # | ISD710 |
|---|---|
| PRODUCT TYPE | ໂທລະສັບດາວທຽມ |
| ພື້ນທີ່ນຳໃຊ້ | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| ຍີ່ຫໍ້ | BEAM |
| ເຄືອຂ່າຍ | INMARSAT |
| ການບໍລິການ | INMARSAT VOICE |
| ໃຊ້ປະເພດ | FIXED, MARITIME, ພາຫະນະ |
| ປະເພດອຸປະກອນເສີມ | ANTENNA |
| ອຸນຫະພູມປະຕິບັດການ | -40°C to 70°C |
| ຄວາມຖີ່ | L BAND (1-2 GHz) |
| ຄຸນລັກສະນະ | ACTIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| ប្រវែង | 207 mm (8.15") |
| DIAMETER | 142 mm (5,60 metros) |
| ນ້ຳໜັກ | 0.87 kg (1.92 lbs) |
Feature
ຄຸນນະສົມບັດ Beam ISD710
• ປະເພດ Inmarsat ອະນຸມັດ
•ຜ້າພັນທະເລທີ່ມີຄຸນນະພາບສູງ
• ເສົາອາກາດທີ່ໃຊ້ໄດ້
• ການຕິດຕັ້ງເສົາເສົາໄຟຟ້າ
• SMA/SMA
• Omni directional
• ຮັບປະກັນການສ້ອມແປງ ຫຼື ປ່ຽນເຄື່ອງ 12 ເດືອນ