Cobham BGAN Explorer 325 Vehicular in Motion Satellite Internet System (403721A-00502)
BGAN terminals | ແຜນການ | ອຸປະກອນເສີມ | ເຊົ່າ | ສະຫນັບສະຫນູນ
In stock
- ຍີ່ຫໍ້:
- COBHAM
- ຮູບແບບ:
- EXPLORER 325
- ພາກທີ #:
- 403721A-00535
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- SUBJECT TO AVAILABILITY
- SKU:
- Thrane-BGAN-Explorer-325
Cobham BGAN Explorer 325 Vehicular In Motion Satellite Internet System (403721A-00700)
ການແກ້ໄຂສຽງ ແລະຄວາມກວ້າງໃຫຍ່ຂອງລົດຍົນ
ດ້ວຍ EXPLORER 325 BGAN terminal ທ່ານສາມາດເຊື່ອມຕໍ່ກັບໂລກໂດຍຜ່ານສຽງຫຼືຂໍ້ມູນຜ່ານ Inmarsat BGAN ທັນທີ, ເຖິງແມ່ນວ່າຍານພາຫະນະຂອງທ່ານເຄື່ອນທີ່.
ການສື່ສານໃນເວລາເຄື່ອນໄຫວຮັບປະກັນຄວາມສາມາດໃນການເຮັດວຽກຂອງທ່ານໃຫ້ສໍາເລັດແລະດ້ວຍ EXPLORER 325, ທ່ານບໍ່ເຄີຍຂາດການສໍາພັດ, ເຖິງແມ່ນວ່າທ່ານກໍາລັງເດີນທາງດ້ວຍຄວາມໄວສູງເຖິງ 200 ກິໂລແມັດຕໍ່ຊົ່ວໂມງ.
ການເຊື່ອມຕໍ່ໄວ
ມັນຊ່ວຍໃຫ້ຂໍ້ມູນ BGAN ມີຄວາມໄວເຖິງ IP ມາດຕະຖານ 384kbps ແລະ streaming ສູງສຸດ 128kbps, ແລະເຮັດວຽກລົງເຖິງລະດັບຄວາມສູງ 5° ເຖິງແມ່ນວ່າຈະເຄື່ອນທີ່ດ້ວຍຄວາມໄວຂ້າມພື້ນດິນຫຍາບຄາຍ.
ໄດ້ຮັບຜົນປະໂຫຍດຈາກການເຊື່ອມຕໍ່ທີ່ໄວແລະຄວາມຫມັ້ນໃຈວ່າມັນຈະບໍ່ຖືກລົບກວນໃນເວລາທີ່ເດີນທາງຜ່ານສະພາບແວດລ້ອມທີ່ຮຸນແຮງ.
ງ່າຍທີ່ຈະນໍາໃຊ້
EXPLORER 325 ແມ່ນງ່າຍຫຼາຍທີ່ຈະນໍາໃຊ້ - ພຽງແຕ່ວາງເສົາອາກາດຢູ່ເທິງຫລັງຄາຂອງຍານພາຫະນະຂອງທ່ານ, ເຊື່ອມຕໍ່ມັນແລະ PC ຂອງທ່ານກັບສະຖານີແລະທ່ານມີສູນກາງການສື່ສານມືຖື.
ທ່ານສາມາດ virtually ຢູ່ໃນຫ້ອງການຂອງທ່ານໃນທີ່ໃຊ້ເວລາທັງຫມົດ. ເຂົ້າເຖິງ VPN, ຕິດຕາມອີເມວ, ທ່ອງເວັບ; ດ້ວຍລາຄາຄົງທີ່ ແລະບໍ່ມີຄ່າບໍລິການໂຣມມິງເມື່ອທ່ານຂ້າມຊາຍແດນ.
ຮູບແບບກະທັດລັດ
ຢູ່ທີ່ເສັ້ນຜ່າສູນກາງ 35cm, ສູງ 12cm ແລະນ້ໍາຫນັກພຽງແຕ່ 3.6kg, EXPLORER 325 ມີເສົາອາກາດ BGAN ທີ່ນ້ອຍທີ່ສຸດທີ່ມີຢູ່ໃນຕະຫຼາດ.
ຂະໜາດກະທັດຮັດ ແລະຈຸດລາຄາຂອງ EXPLORER 325 ເປີດແອັບພລິເຄຊັນໃໝ່ສຳລັບການສື່ສານແບບເຄື່ອນໄຫວ, ລວມທັງລົດໄຟ ແລະລົດບັນທຸກ.
| ຂະໜາດ (H/W/D) | Transciever: 41x231x278mm ເສົາອາກາດ: 120/?350mm |
| ນ້ຳໜັກ | Transciever: 2.4 kg/ເສົາອາກາດ: 4.4 kg |
| IP ມາດຕະຖານ | ສູງສຸດ 384 kbps |
| ສຽງມາດຕະຖານ | 4 kbps |
| ສຽງພຣີມຽມ | ສຽງ 3.1 kHz, 64 kbps (@elevation >45?) |
Specifications
| ຮູບແບບ | EXPLORER 325 |
|---|---|
| ພາກທີ # | 403721A-00535 |
| GPU | 200 TOPS |
| PRODUCT TYPE | ອິນເຕີເນັດດາວທຽມ |
| ພື້ນທີ່ນຳໃຊ້ | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| ຍີ່ຫໍ້ | COBHAM |
| ເຄືອຂ່າຍ | INMARSAT |
| ການບໍລິການ | INMARSAT BGAN |
| ໃຊ້ປະເພດ | ພາຫະນະ |
| ປະເພດອຸປະກອນເສີມ | TERMINAL |
| ອຸນຫະພູມປະຕິບັດການ | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| SURVIVAL TEMPERATURE | -40° to 80°C (-40° to 176°F) |
| OTHER DATA INTERFACES | 2X ETHERNET |
| ຄວາມໄວຂອງຂໍ້ມູນ | UP TO 240 / 384 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps |
| SUPPORTED LANGUAGES | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, GERMAN, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 31 (TERMINAL), IP 56 (ANTENNA) |
| ຄວາມຖີ່ | L BAND (1-2 GHz) |
| ຄຸນລັກສະນະ | PHONE, TEXT MESSAGING, INTERNET, EMAIL, FTP, VIDEO STREAMING, FoIP (FAX) |
| ໃບຢັ້ງຢືນ | INMARSAT LAND CLASS 11 TYPE APPROVAL (VEHICULAR), CE COMPLIANCE, FCC, GMPCS |
What's included
ລວມຢູ່ໃນລະບົບ
1. ເສົາອາກາດຕິດຕາມອັດຕະໂນມັດແບບປະສົມປະສານຢ່າງເຕັມສ່ວນ
- ສີ: ຂາວ
- ຕົວຍຶດແມ່ເຫຼັກສໍາລັບການຕິດຕັ້ງເສົາອາກາດ
2. EXPLORER Land Vehicular Transceiver.
- ສາຍ Ethernet ມາດຕະຖານ (2m/6.6ft)
- ຊຸດເລີ່ມຕົ້ນ - ຄູ່ມືເລີ່ມຕົ້ນດ່ວນ, CD ພ້ອມຄູ່ມື
- ສາຍໄຟເຂົ້າ 12/24VDC
- ສາຍ Antenna, Coax w/ TNC connector (2.7m/8.8ft)
3. ມືຖື Thrane IP ທີ່ມີສາຍ Cradle ແລະ Coiled Cable.
ສະເພາະສຳລັບຕົວແປ 403721A-00520:
- GNSS: ພຽງແຕ່ GPS - ບໍ່ມີ Glonass, Beidou ຫຼື Galileo ສະຫນັບສະຫນູນ
- Alphasat: ເຮັດວຽກຢູ່ໃນ EMEA ແຕ່ບໍ່ຮອງຮັບຄວາມຖີ່ຂອງ L-band ພາຍໃຕ້ Alphasat.
Inmarsat BGAN ແຜນທີ່ການຄຸ້ມຄອງ

ແຜນທີ່ນີ້ສະແດງເຖິງຄວາມຄາດຫວັງຂອງການຄຸ້ມຄອງຂອງ Inmarsat ຫຼັງຈາກການນໍາທາງການຄ້າຂອງພາກພື້ນ L-Band ທີສີ່ຂອງ Inmarsat. ມັນບໍ່ໄດ້ສະແດງເຖິງການຮັບປະກັນການບໍລິການ. ຄວາມພ້ອມຂອງການບໍລິການຢູ່ຂອບຂອງເຂດການຄຸ້ມຄອງມີຄວາມຜັນຜວນຂຶ້ນກັບເງື່ອນໄຂຕ່າງໆ.