Cobham BGAN Explorer 727 Vehicular in Motion Satellite Internet System (403722A-20002)
BGAN terminals | ແຜນການ | ອຸປະກອນເສີມ | ເຊົ່າ | ສະຫນັບສະຫນູນ
In stock
- ຍີ່ຫໍ້:
- COBHAM
- ຮູບແບບ:
- EXPLORER 727
- ພາກທີ #:
- 403722A-20002
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thrane-Thrane-BGAN-Exploer-727
Cobham BGAN Explorer 727 Vehicular in Motion Satellite Internet System (403722A-20002)
ເສົາອາກາດ Cobham BGAN EXPLORER 727 ແມ່ນຕິດຢູ່ຫລັງຄາ ແລະ ຕິດຕາມຕຳແໜ່ງດາວທຽມຢູ່ສະເໝີ, ເຊິ່ງໃນນັ້ນກໍ່ໃຫ້ການເຊື່ອມຕໍ່ບຣອດແບນຄວາມໄວສູງຢູ່ຕະຫຼອດເວລາ.
ຄວາມໄວສູງໃນການເຄື່ອນໄຫວ
ເສົາອາກາດຈະຕິດຕາມຕຳແໜ່ງດາວທຽມໂດຍອັດຕະໂນມັດ ເຮັດໃຫ້ການເຊື່ອມຕໍ່ຄວາມໄວສູງໃນຂະນະທີ່ເຄື່ອນທີ່. ຂໍ້ມູນ 432 kbps ແລະການໂທພ້ອມກັນ – ເຖິງແມ່ນວ່າຈະມີຄວາມໄວເກີນ 200 ກິໂລແມັດຕໍ່ຊົ່ວໂມງ.
ການສື່ສານມືຖື
ວາງເສົາອາກາດຢູ່ເທິງຫຼັງຄາລົດຂອງທ່ານເພື່ອປ່ຽນເປັນສູນການສື່ສານມືຖືທີ່ສົມບູນ. ໃຫ້ການເຂົ້າເຖິງອິນເຕີເນັດ ແລະເຄືອຂ່າຍໂທລະສັບໄດ້ທັນທີ.
ການຖ່າຍທອດສົດ - ຫຼືເກັບຮັກສາແລະສົ່ງຕໍ່
ອໍານວຍຄວາມສະດວກທັງການຖ່າຍທອດສົດ ແລະໃນຮ້ານ ແລະສົ່ງຕໍ່ ແລະຊ່ວຍໃຫ້ສາຍສົ່ງໂດຍກົງຈາກຈຸດຮ້ອນຂອງໂລກ. ໃຊ້ອັດຕາການຖ່າຍທອດທີ່ສູງທີ່ສຸດທີ່ມີຢູ່ໃນ BGAN ດ້ວຍ BGAN X-Stream ເມື່ອສະຖານີຢຸດຢູ່ (ຢຸດຊົ່ວຄາວ).
Specifications
| ຮູບແບບ | EXPLORER 727 |
|---|---|
| ພາກທີ # | 403722A-20002 |
| GPU | 200 TOPS |
| PRODUCT TYPE | ອິນເຕີເນັດດາວທຽມ |
| ພື້ນທີ່ນຳໃຊ້ | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| ຍີ່ຫໍ້ | COBHAM |
| ເຄືອຂ່າຍ | INMARSAT |
| ການບໍລິການ | INMARSAT BGAN |
| ໃຊ້ປະເພດ | ພາຫະນະ |
| ປະເພດອຸປະກອນເສີມ | TERMINAL |
| ອຸນຫະພູມປະຕິບັດການ | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| SURVIVAL TEMPERATURE | -40° to 80°C (-40° to 176°F) |
| SUPPORTED LANGUAGES | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, GERMAN, RUSSIAN, SPANISH |
| ຄວາມຖີ່ | L BAND (1-2 GHz) |
| ຄຸນລັກສະນະ | INTERNET |
What's included
ລວມຢູ່ໃນລະບົບ
1. ເສົາອາກາດຕິດຕາມອັດຕະໂນມັດແບບປະສົມປະສານ (ສີຂາວ)
2. EXPLORER Land Vehicular Transceiver
- ສາຍ Ethernet ມາດຕະຖານ (5m/16.4ft)
- ສາຍໄຟເຂົ້າ 12/24 VDC (6m/19.7ft)
- ສາຍເສົາອາກາດ, COAX w/ TNC Connector (2,7m/8.8ft, 8m/26ft)
- ຊຸດເລີ່ມຕົ້ນ - ຄູ່ມືເລີ່ມຕົ້ນດ່ວນ, CD ພ້ອມຄູ່ມື
3. 403670A-00500: ມືຖື IP ທີ່ມີສາຍ Cradle ແລະ Coiled Cable
4. ຊຸດຕິດຕັ້ງເສົາອາກາດ (ຄົງທີ່ / ລົດໄຟ)
Inmarsat BGAN ແຜນທີ່ການຄຸ້ມຄອງ

ແຜນທີ່ນີ້ສະແດງເຖິງຄວາມຄາດຫວັງຂອງການຄຸ້ມຄອງຂອງ Inmarsat ຫຼັງຈາກການນໍາທາງການຄ້າຂອງພາກພື້ນ L-Band ທີສີ່ຂອງ Inmarsat. ມັນບໍ່ໄດ້ສະແດງເຖິງການຮັບປະກັນການບໍລິການ. ຄວາມພ້ອມຂອງການບໍລິການຢູ່ຂອບຂອງເຂດການຄຸ້ມຄອງມີຄວາມຜັນຜວນຂຶ້ນກັບເງື່ອນໄຂຕ່າງໆ.