Intellian i6/i6P/i6W/s6HD Bộ lắp ráp vòm rỗng & tấm đế Lắp ráp vòm rỗng & tấm đế (S2-6110)
calcActive())">
In stock
- THƯƠNG HIỆU:
- INTELLIAN
- NGƯỜI MẪU:
- i6 EMPTY DOME
- PHẦN #:
- S2-6110
- ORIGIN:
- Hàn Quốc
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i6-Empty-Dome
1.576,00 US$
Intellian i6/i6P/i6W/s6HD Bộ lắp ráp vòm rỗng & tấm đế Lắp ráp vòm rỗng & tấm đế (S2-6110)

Specifications
| GIAO HÀNG TỪ | IRVINE, CA (USA), SEOUL (SOUTH KOREA), ROTTERDAM (NETHERLANDS) |
|---|---|
| NGƯỜI MẪU | i6 EMPTY DOME |
| PHẦN # | S2-6110 |
| LOẠI SẢN PHẨM | SATELLITE TV |
| KHU VỰC SỬ DỤNG | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| THƯƠNG HIỆU | INTELLIAN |
| MẠNG | BELL TV, BRAZIL CLARO, DIRECTV, DIRECTV LATIN AMERICA, DISH NETWORK, SKY BRAZIL, TELUS SATELLITE TV |
| LOẠI SỬ DỤNG | HÀNG HẢI |
| LOẠI PHỤ KIỆN | DOME |
| KÍCH THƯỚC ANTEN | 37 cm (14.6 inch) |
| NHIỆT ĐỘ HOẠT ĐỘNG | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| RADOME HEIGHT | 70 cm (27.6 inch) |
| RADOME DIAMETER | 72 cm (28.3 inch) |
Support
Write a Review