Beam IntelliDOCK 9555 - بسته ایستگاه اتصال بلوتوث (9555ID-SB)
-
x
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
تلفن | طرح ها | بسته نرم افزاری | لوازم جانبی | اجاره | پشتیبانی
In stock
| قسمت # | 9555ID-SB |
|---|---|
| نوع محصول | تلفن ماهواره ای |
| منطقه استفاده | 100% GLOBAL |
| نام تجاری | BEAM |
| شبکه | IRIDIUM |
| سرویس | IRIDIUM VOICE |
| استفاده از TYPE | FIXED, دریایی, وسیله نقلیه |
| نوع لوازم جانبی | BUNDLE |
| دمای عملیات | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| COMPATIBLE WITH | IRIDIUM 9555 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| صورت فلکی | 66 ماهواره |
| طول | 20 cm (7.9") |
| WIDTH | 7.5 cm (3") |
| عمق | 6.5 cm (2.6") |
| وزن | 0.32 kg |
درون جعبه:
پرتو IntelliDOCK 9555
براکت استیل نصب شده روی رم
کابل های رابط و برق
راهنمای کاربری
راهنمای نصب