Beam SatDOCK-G 9555 ایستگاه داکینگ خودرویی بدون دست (9555SDG)
تلفن | طرحها | بستهها | لوازم جانبی | اجارهها | پشتیبانی ```
In stock
- نام تجاری:
- BEAM
- قسمت #:
- 9555SDG
- ORIGIN:
- چین
- Warranty:
- 24 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-SatDock-9555SD-G-Iridium
گوشی ماهوارهای Iridium 9555 بهطور ایمن در داک قرار میگیرد که طراحی جمع و جوری دارد، بر خلاف سایر کیتهای داکینگ سنتی که به یک جعبه خارجی دیگر برای نصب نیاز دارند، Beam SatDOCK همه چیز را در یک داک جمع و جور واحد نگه میدارد. سایر ویژگیها شامل شارژ تلفن، بلوتوث داخلی، داده USB، زنگ داخلی و امکان اتصال دائمی آنتن و برق به داک برای استفاده آماده است. گوشی Iridium 9555 به راحتی با فشار یک دکمه در بالای داک وارد و خارج میشود که استفاده از آن را در خارج از داک در صورت نیاز بسیار آسان میکند.
SatDOCK همچنین از استفاده از یک گوشی خصوصی فعال اختیاری یا گوشی هوشمند کاملاً مجهز RST970 پشتیبانی میکند که به سادگی و به راحتی به SatDOCK اضافه میشود.
SatDOCK انعطافپذیری استفاده از تلفن ماهوارهای دستی شما را برای پشتیبانی از استفاده از تجهیزات برای انواع مختلف برنامهها فراهم میکند. این دستگاه دارای ماژول بلوتوث داخلی برای اتصال صوتی به همراه یک سیستم ردیابی و گزارشدهی هشدار هوشمند است که از موتور GPS داخلی SatDOCK استفاده میکند. ماژول هشدار و ردیابی میتواند برای پشتیبانی از نظرسنجی دورهای یا گزارشدهی هشدار اضطراری پیکربندی شود.
داک SatDOCK
. طراحی و ساخت مقاوم
. گوشی 9555 را برای استفاده آماده شارژ میکند
. اتصال برق و آنتن یکپارچه
. اتصال USB یکپارچه
حالت بدون دست
. فناوری دوطرفه کامل
. کیفیت صدای عالی
ردیابی / GPS
. گزارشهای موقعیت دورهای یا نظرسنجی از راه دور
. موتور GPS داخلی
. رابط به LeoTRAK-Online Beam
. سازگار با سایر برنامههای ردیابی
هشدار / هشدارها
. گزینه دکمههای هشدار سیمی اضافی
بلوتوث یکپارچه
زنگ داخلی
صدا، داده، SMS، SBD
گوشی خصوصی و هوشمند
. هوش خودکار پاسخ/قطع تماس
. بین حالتهای گوشی و بدون دست سوئیچ میکند
نصب
. نصب انعطافپذیر از طریق پایه جهانی، همچنین مناسب برای نصب روی دیوار
. آنتن، میکروفون و بلندگو در مکان مناسب نصب شدهاند
. اجازه نصب نیمه دائمی را میدهد
کیفیت
. 100% تست شده در کارخانه
. انطباق: Iridium، RoHS، CE، IEC60945
Specifications
| قسمت # | 9555SDG |
|---|---|
| نوع محصول | تلفن ماهواره ای |
| منطقه استفاده | 100% GLOBAL |
| نام تجاری | BEAM |
| شبکه | IRIDIUM |
| سرویس | IRIDIUM VOICE |
| استفاده از TYPE | AVIATION, دریایی, وسیله نقلیه |
| نوع لوازم جانبی | DOCKING STATION |
| دمای عملیات | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -30°C ~ 70°C (-22°F ~ 158°F ) |
| فرکانس | L BAND (1-2 GHz) |
| COMPATIBLE WITH | IRIDIUM 9555 |
| امکانات | PHONE, GPS, SOS, BLUETOOTH |
| گواهینامه ها | IRIDIUM CERTIFIED, CE COMPLIANCE, FCC, INDUSTRY CANADA, RoHS |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| صورت فلکی | 66 ماهواره |
| طول | 200 mm (7.9") |
| WIDTH | ["75 میلیمتر (3.0\")"] |
| عمق | 65 mm (2.7") |
| وزن | 0.37 kg (0.7 lb) |
Feature
Beam SatDOCK-G 9555 ویژگیها:
• نصب جمع و جور و باریک
• اتصال بلوتوث یکپارچه
• نصب بدون نیاز به دست
• گزینههای گوشی خصوصی
• قابلیت صدا، پیامک، SBD و دادههای سوئیچ شده مدار
• ردیابی و SOS
• رابط داده USB
• رابط سریال RS232 D9
• حسگر لوازم جانبی / احتراق
• کاملاً تأیید شده، ایریدیوم، RoHS، CE، IEC60945
• گارانتی تعمیر یا تعویض 2 ساله