Beam IntelliDOCK 9555 - ایستگاه داک بلوتوثی (9555ID)
تلفنها | طرحها | بستهها | لوازم جانبی | اجارهها | پشتیبانی ```
In stock
- نام تجاری:
- BEAM
- قسمت #:
- 9555ID
- ORIGIN:
- چین
- Warranty:
- 24 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-IntelliDOCK-9555-Docking
گوشی Iridium 9555 بهطور ایمن در IntelliDOCK قرار میگیرد که دارای بلوتوث داخلی، پورت داده USB، زنگ داخلی، شارژ گوشی و آنتن یکپارچه، اتصال داده و برق است و این امکان را فراهم میکند که تمام کابلهای آنتن و برق بهطور دائمی به ایستگاه داک متصل باشند و آماده استفاده باشند. گوشی Iridium 9555 بهراحتی با فشار یک دکمه در بالای IntelliDOCK وارد و خارج میشود و این کار را بسیار آسان میکند که 9555 را در هر زمان با آرامش خاطر از اینکه همیشه بهطور کامل شارژ شده است، خارج کنید.
IntelliDOCK همچنین از استفاده از یک گوشی خصوصی جمع و جور Beam که میتواند در کنار IntelliDOCK قرار گیرد، برای راحتی بیشتر در صورت نیاز پشتیبانی میکند.
Specifications
| قسمت # | 9555ID |
|---|---|
| نوع محصول | تلفن ماهواره ای |
| منطقه استفاده | 100% GLOBAL |
| نام تجاری | BEAM |
| شبکه | IRIDIUM |
| سرویس | IRIDIUM VOICE |
| استفاده از TYPE | FIXED, دریایی, وسیله نقلیه |
| نوع لوازم جانبی | DOCKING STATION |
| دمای عملیات | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| COMPATIBLE WITH | IRIDIUM 9555 |
| امکانات | PHONE, NARROWBAND, BLUETOOTH |
| گواهینامه ها | IRIDIUM CERTIFIED, RoHS, C-TICK |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| صورت فلکی | 66 ماهواره |
| طول | 20 cm (7.9") |
| WIDTH | ["7.5 سانتیمتر (3 اینچ)"] |
| عمق | 6.5 cm (2.6") |
| وزن | 0.32 kg (1.3 lb) |
Feature
Beam IntelliDOCK 9555 - ایستگاه داک بلوتوث (9555ID)
پایه INTELLIDOCK
• به طور ایمن گوشی 9555 را نگه میدارد
• طراحی و ساخت مقاوم
• گوشی 9555 را برای استفاده شارژ میکند
• اتصال آنتن یکپارچه
• گوشی همیشه شارژ شده و آماده استفاده است
بلوتوث یکپارچه®
• بلوتوث® در پایه تعبیه شده است
• از لوازم جانبی صوتی بلوتوث® پشتیبانی میکند
• تماس بیدست و پا راحت
زنگزن داخلی
• زنگزن داخلی برای نشان دادن زنگ بهبود یافته صدا، داده، SMS، SBD
• از تمام خدمات صوتی، داده، SMS و SBD ایرادیوم پشتیبانی میکند
• دسترسی به تماسهای پیشپرداخت، پسپرداخت و خدمه
• اتصال داده بلوتوث® و USB
گوشی خصوصی
• از گوشی خصوصی Beam اختیاری پشتیبانی میکند
• هوش خودکار پاسخ/قطع تماس
نصب
• از ورودی برق DC 9 - 32V پشتیبانی میکند
• نصب انعطافپذیر از طریق پایه جهانی، همچنین مناسب برای نصب روی دیوار
• بسته پلاگین AC 110 - 240V اختیاری موجود است
کیفیت
• طراحی صنعتی حرفهای
• 2 سال آرامش خاطر، ضمانت تعویض
• 100% تست شده در کارخانه
• کاملاً تأیید شده، تأیید شده ایرادیوم، RoHS، CE، IEC60945
What's included
در جعبه:
Beam IntelliDOCK 9555
براکت نصب فولادی Ram-mount
کابلهای رابط و برق
راهنمای کاربر
راهنمای نصب