Beam PotsDOCK 9555 - RJ11 / POTS & Tracking Docking Station (9555PD)
تلفن | طرح ها | بسته نرم افزاری | لوازم جانبی | اجاره | پشتیبانی
In stock
- نام تجاری:
- BEAM
- مدل:
- POTSDOCK 9555
- قسمت #:
- 9555PD
- ORIGIN:
- چین
- Warranty:
- 24 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-Beam-PotsDOCK-9555
PotsDOCK همچنین دارای یک ماژول بلوتوث داخلی برای اتصال صوتی به همراه یک سیستم ردیابی هوشمند و گزارش هشدار با استفاده از موتور GPS داخلی PotsDOCK است. ماژول هشدار و ردیابی را می توان برای پشتیبانی از نظرسنجی دوره ای یا گزارش هشدار اضطراری پیکربندی کرد.
گوشی Iridium 9555 به طور ایمن در ایستگاه داک قرار می گیرد که دارای بلوتوث داخلی، داده USB، شارژ تلفن و آنتن یکپارچه، اتصال داده و برق است که این امکان را فراهم می کند تا همه کابل های آنتن و برق را به طور دائم به داک متصل نگه دارید. گوشی Iridium 9555 به راحتی با فشار دادن یک دکمه در بالای PotsDOCK وارد و خارج می شود و به راحتی می توان 9555 را در هر زمان و با خیالی آسوده از شارژ کامل خارج کرد.
PotsDOCK همچنین از استفاده از یک گوشی جمع و جور اختیاری Beam Privacy Handset پشتیبانی می کند که می تواند در کنار PotsDOCK برای راحتی بیشتر در صورت نیاز قرار گیرد.
Specifications
| مدل | POTSDOCK 9555 |
|---|---|
| قسمت # | 9555PD |
| نوع محصول | تلفن ماهواره ای |
| منطقه استفاده | 100% GLOBAL |
| نام تجاری | BEAM |
| شبکه | IRIDIUM |
| سرویس | IRIDIUM VOICE |
| استفاده از TYPE | FIXED, دریایی, وسیله نقلیه |
| نوع لوازم جانبی | DOCKING STATION |
| دمای عملیات | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| فرکانس | L BAND (1-2 GHz) |
| COMPATIBLE WITH | IRIDIUM 9555 |
| گواهینامه ها | IRIDIUM CERTIFIED |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| صورت فلکی | 66 ماهواره |
| طول | 200 mm |
| WIDTH | 75 mm (3.0") |
| عمق | 65 mm (2.7") |
| وزن | 0.32 kg |
Feature
• نصب فشرده خط باریک
• اتصال بلوتوث یکپارچه
• رابط RJ11/POTS
• صدا، پیامک، SBD و داده های سوئیچ مدار قادر به
• ردیابی داخلی و SOS
• رابط داده USB
• رابط سریال RS232 D9
• لوازم جانبی/حس اشتعال
• ورودی برق 9-32 ولت DC
• TNC و SMA برای GPS
• دارای گواهی کامل، Iridium، RoHS، CE، IEC60945
• 2 سال گارانتی تعمیر یا تعویض