Beam IsatDock Transport Bolt Active Antenna (ISD720)
In stock
- نام تجاری:
- BEAM
- قسمت #:
- ISD720
- ORIGIN:
- ایالات متحده
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Active-Antenna-ISD720
Beam IsatDock Transport Bolt Active Antenna (ISD720)
آنتن به گونهای طراحی شده است که ورود افقی یا عمودی برای کابلهای آنتن را فراهم کند تا در هنگام نصب انعطافپذیری بیشتری ارائه دهد. ISD720 با تمام Beam Inmarsat IsatDockها و ترمینالهای Oceana کار میکند اما باید فقط با کابلهای آنتن ACTIVE تأیید شده توسط Beam استفاده شود.
Specifications
| قسمت # | ISD720 |
|---|---|
| نوع محصول | تلفن ماهواره ای |
| نام تجاری | BEAM |
| شبکه | INMARSAT |
| سرویس | INMARSAT VOICE |
| استفاده از TYPE | FIXED, وسیله نقلیه |
| نوع لوازم جانبی | ANTENNA |
| دمای عملیات | -40°C to 70°C |
| COMPATIBLE WITH | ISATPHONE PRO, ISATPHONE 2 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| طول | 146 mm (5.75") |
| WIDTH | ["۱۴۶ میلیمتر (۵.۷۵ اینچ)"] |
| عمق | 75 mm (2.95") |
| وزن | 0.87 kg (1.92 lb) |
Feature
• تأیید شده توسط Inmarsat
• محفظه با کیفیت بالا
• آنتن فعال
• نصب با پیچ
• SMA/SMA
• پروفایل کم
• چند جهته
• گارانتی تعمیر یا تعویض 12 ماهه