Beam IsatDock Transport Magnetic Active Antenna (ISD715)
کاتالوگ آنتن BEAM ISD715 (PDF)
In stock
- نام تجاری:
- BEAM
- قسمت #:
- ISD715
- ORIGIN:
- ایالات متحده
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Active-Antenna-ISD715
Beam IsatDock Transport Magnetic Active Antenna (ISD715)
آنتن فعال مغناطیسی حمل و نقل IsatDock ISD715 برای کاربردهای حمل و نقل / زمینی طراحی شده است. طراحی شده برای کار با IsatDocks ارتباطات Beam و برنامههای ردیابی مانند LeoTRAK-Online.
با پایه مغناطیسی، نصب و جابجایی آنتن از یک دارایی به دارایی دیگر بسیار آسان است و نیازی به سوراخ کردن برای نصب ندارد. اتصال کابل آنتن از محیط با پوشش خارجی آن محافظت میشود.
Specifications
| قسمت # | ISD715 |
|---|---|
| نوع محصول | تلفن ماهواره ای |
| منطقه استفاده | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| نام تجاری | BEAM |
| شبکه | INMARSAT |
| سرویس | INMARSAT VOICE |
| استفاده از TYPE | FIXED, وسیله نقلیه |
| نوع لوازم جانبی | ANTENNA |
| دمای عملیات | -40°C to 70°C |
| COMPATIBLE WITH | ISATPHONE PRO, ISATPHONE 2 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| طول | 142 mm (5.6") |
| WIDTH | ["۱۴۲ میلیمتر (۵.۶ اینچ)"] |
| عمق | 207 mm (8.15") |
| وزن | 0.87 kg (1.92 lb) |
Feature
• نوع تأیید شده اینمارست
• محفظه با کیفیت بالا
• آنتن فعال
• نصب مغناطیسی
• SMA/SMA
• پروفایل کم
• چند جهته
• گارانتی تعمیر یا تعویض 12 ماهه