دکل پرتو اینمارست / آنتن فعال دریایی قطب (ISD710)
In stock
- نام تجاری:
- BEAM
- قسمت #:
- ISD710
- ORIGIN:
- ایالات متحده
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Inmarsat-Beam-Oceana-ISD710
دکل پرتو اینمارست / آنتن فعال دریایی قطب (ISD710)
اتصالات آنتن (GSPS و GPS) با براکت جامد متصل به آنتن در برابر محیط محافظت می شود. سیستم نصب قطب طوری طراحی شده است که کابل ها را می توان از طریق یک قطب PVC عبور داد و سپس مستقیماً به آنتن متصل شد و کابل ها و کانکتور را از محیط محافظت کرد. ISD710 با تمام پایانه های Beam Inmarsat IsatDock و Oceana کار می کند، اما باید فقط با کابل های آنتن ACTIVE دارای گواهی Beam استفاده شود.
Specifications
| قسمت # | ISD710 |
|---|---|
| نوع محصول | تلفن ماهواره ای |
| منطقه استفاده | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| نام تجاری | BEAM |
| شبکه | INMARSAT |
| سرویس | INMARSAT VOICE |
| استفاده از TYPE | FIXED, دریایی, وسیله نقلیه |
| نوع لوازم جانبی | ANTENNA |
| دمای عملیات | -40°C to 70°C |
| فرکانس | L BAND (1-2 GHz) |
| امکانات | ACTIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| طول | 207 mm (8.15") |
| DIAMETER | 142 mm (5,60 metros) |
| وزن | 0.87 kg (1.92 lbs) |
Feature
ویژگی های Beam ISD710
• نوع اینمارست تایید شده است
• محفظه دریایی با کیفیت بالا
• آنتن فعال
• نصب میله / دکل
• SMA/SMA
• Omni جهت دار
• 12 ماه گارانتی تعمیر یا تعویض