تلفن ماهواره ای Inmarsat IsatPhone 2
In stock
- نام تجاری:
- INMARSAT
- مدل:
- ISATPHONE 2
- ORIGIN:
- اسپانیا
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Inmarsat-IsatPhone-2-Handset
- Buy 2 for $۸۰۸٫۵۰ each and save 2%
- Buy 5 for $۸۰۰٫۲۵ each and save 3%
- Buy 10 for $۷۸۳٫۷۵ each and save 5%
نسل جدید تلفن ماهواره ای دستی Inmarsat شما را در شدیدترین و دورافتاده ترین مکان ها در ارتباط نگه می دارد.
گوشی قوی، عمر باتری بی نظیر، کیفیت صدای عالی و قابلیت اطمینانی که از ارائه دهنده پیشرو ارتباطات ماهواره ای سیار در جهان انتظار دارید - IsatPhone 2 همه اینها را ارائه می دهد.
آماده. قابل اعتماد. قدرتمند.
نسل جدید IsatPhone 2 به IsatPhone Pro در مجموعه تلفنهای ماهوارهای دستی ما میپیوندد - انتخاب بیشتری را برای مشتریانی که خواهان قابلیت اطمینان اینمارست هستند، به ارمغان میآورد.
IsatPhone 2 یک گوشی سخت برای دنیای سخت است. این گوشی قوی طوری مهندسی شده است که با هر چیزی که طبیعت می تواند به آن پرتاب کند - از گرمای شدید گرفته تا انفجارهای یخی، طوفان های شن بیابان یا باران های موسمی، مقابله کند. عمر باتری بی نظیری را ارائه می دهد - 8 ساعت مکالمه و تا 160 ساعت در حالت آماده به کار.
طراحی و قابلیتهای IsatPhone 2 - از جمله ویژگیهای ایمنی - با هم، آن را برای کاربرانی که در بخشهایی مانند دولت مدنی، نفت و گاز، سازمانهای غیردولتی و رسانهها میخواهند، ایدهآل میکند.
آماده
ثبت سریع شبکه در کمتر از 45 ثانیه
8 ساعت مکالمه و 160 ساعت آماده به کار
آسان برای استفاده در چندین زبان
قابل اعتماد
عملکرد بر روی ماهواره های زمین ثابت جهانی I-4 Inmarsat، تضمین پایداری تماس و اتصال شبکه قابل اعتماد
کیفیت صدای بالا
قدرتمند
در دمای -20 تا +55 درجه سانتیگراد کار می کند
مقاوم در برابر گرد و غبار، پاشش و ضربه (IP65، IK04)
تحمل رطوبت از 0 تا 95 درصد
صفحه نمایش انعکاسی با دید بالا و مقاوم در برابر خراش قابل خواندن در نور شدید خورشید
راهنمای تصویری Isatphone 2
لطفاً توجه داشته باشید: Isatphone 2 در مناطق شدید شمالی یا کوهستانی قابل اعتماد نیست. برای مشتریانی در آلاسکا، یوکان، NWT، نوناووت، شمال انتاریو و شمال کبک لطفاً به تلفن های ماهواره ای Iridium 9555 یا Iridium 9575 مراجعه کنید.
Specifications
| UPC | 0885562000343 |
|---|---|
| HS CODE | 85176200 |
| SHIPS FROM | CALGARY, AB, CANADA |
| مدل | ISATPHONE 2 |
| نوع محصول | تلفن ماهواره ای |
| منطقه استفاده | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| نام تجاری | INMARSAT |
| شبکه | INMARSAT |
| سرویس | INMARSAT VOICE |
| استفاده از TYPE | pegang tangan |
| نوع لوازم جانبی | HANDSET |
| فرکانس | L BAND (1-2 GHz) |
| دمای عملیات | -20°C to 55°C |
| STORAGE TEMPERATURE | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| SUPPORTED LANGUAGES | ENGLISH, ARABIC, CHINESE, FRENCH, JAPANESE, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| امکانات | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| صورت فلکی | 3 ماهواره |
| وقت مکالمه | UP TO 8 HOURS |
| STANDBY TIME | UP TO 160 HOURS |
| طول | 169 mm (6.7") |
| WIDTH | 75 mm (3″) |
| عمق | 36 mm (1.4″) |
| وزن | 318 grams (11.2 oz) |
What's included
شامل چه چیزی است
- گوشی Isatphone 2
- باتری قابل شارژ
- شارژر AC جهانی با 4 آداپتور
- شارژر ماشین - 10-30 ولت
- کابل Micro USB
- هدست هندزفری سیمی
- مچ بند
- راهنمای شروع سریع (8 زبان)
- اسناد گارانتی
- پشتیبانی از درایو حافظه USB
- هولستر
نقشه پوشش ایساتفون اینمارست

این نقشه نشان دهنده پوشش IsatPhone است. تضمینی برای میزان توانایی خدمات ارائه نمی دهد. از نوامبر 2013، پوشش Alphasat، refion شمال 44.5 درجه جنوبی را در اولویت قرار می دهد و ممکن است در جنوب این عرض جغرافیایی کاهش یابد. پوشش Isatphone ژوئن 2015.