فرستنده و گیرنده Iridium Certus 9770
In stock
- نام تجاری:
- IRIDIUM
- مدل:
- 9770 TRANSCEIVER
- قسمت #:
- IRIS-ANT-9770
- ORIGIN:
- دانمارک
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 7-14 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-Certus-9770-Transceiver
فرستنده و گیرنده Iridium Certus 9770
فرستنده گیرنده Iridium CertusTM 9770 یک جزء فناوری هسته Iridium® است که برای توسعه محصولات و خدمات پیشرفته در اختیار شبکه شریک این شرکت قرار گرفته است. فرستنده و گیرنده خدمات داده IP میان باند را با سرعت L-Band از ارسال 22 کیلوبیت بر ثانیه تا دریافت 88 کیلوبیت بر ثانیه، علاوه بر اتصال صوتی با کیفیت بالا، ارائه می دهد. اندازه و سرعت دستگاه آن را برای برنامههایی ایدهآل میکند که به انتقال دادههای غنیتر، تصاویر، پخش جریانی با وضوح پایین و تلهمتری پیشرفتهتر از طریق آنتنها و پایانههای فاکتور کوچکتر نیاز دارند.
ضریب شکل کوچک فرستنده گیرنده امکان ایجاد محصولات بسیار متحرک و همه کاره را فراهم می کند که به طور منحصر به فرد برای پهپادهای بدون سرنشین و مستقل، دستگاه های اینترنت اشیا از راه دور و ارتباطات شخصی مناسب هستند. همچنین می تواند به عنوان یک فناوری جاسازی شده توسط سازندگان تجهیزات اصلی که به صنایع هوانوردی، دریایی، زمینی سیار و صنایع دولتی خدمت می کنند، استفاده شود تا اطمینان حاصل شود که دارایی ها از قطبی به قطب دیگر متصل می شوند.
مانند همه فرستندههای گیرنده Iridium، Iridium Certus 9770 دارای پوشش واقعاً جهانی، اتصال کم تأخیر و انعطافپذیری در آب و هوا از طریق معماری منحصربهفرد مجموعه ماهوارهای Iridium در مدار پایین زمین متشکل از 66 ماهواره متقابل است.
مشخصات فنی
طول: 140 میلی متر
عرض: 60 میلیمتر
عمق: 16 میلی متر
وزن: 185 گرم
اتصال دهنده برق، زمین و سیگنال: هدر زن 50 پین
رابط RF: MMCX
مشخصات محیطی
دما: -40 درجه سانتیگراد تا +70 درجه سانتیگراد
لرزش: SAE J1455
رابط RF
محدوده فرکانس: 1616 مگاهرتز تا 1626.5 مگاهرتز
حداکثر تلفات کابل: 2dB
آنتن: آنتن منفعل خارجی همه جهته
حداکثر میانگین EIRP 9 dbW (با آنتن سازگار)
ورودی برق DC
ولتاژ ورودی: 12 VDC =/- 2.5V
حداکثر جریان عملیاتی: 1.5A
میانگین مصرف برق (در دریافت/انتقال کامل): 5 وات (معمولی)
Specifications
| مدل | 9770 TRANSCEIVER |
|---|---|
| قسمت # | IRIS-ANT-9770 |
| نوع محصول | SATELLITE M2M |
| منطقه استفاده | 100% GLOBAL |
| نام تجاری | IRIDIUM |
| شبکه | IRIDIUM |
| سرویس | IRIDIUM CERTUS LAND, IRIDIUM CERTUS MARITIME |
| استفاده از TYPE | AVIATION, FIXED, pegang tangan, دریایی, PORTABLE, وسیله نقلیه |
| دمای عملیات | -40°C to 70°C |
| فرکانس | L BAND (1-2 GHz) |
| APPLICATIONS | LONE WORKER COMMUNICATIONS, REMOTE MONITORING, SCADA, VESSEL & FLEET MANAGEMENT |
| گواهینامه ها | CE COMPLIANCE, FCC |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| صورت فلکی | 66 ماهواره |
| طول | 140 mm (5.51") |
| WIDTH | 60 mm (2.36") |
| عمق | 16 mm |
| وزن | 185 grams (6.53 oz) |
Feature
ویژگی های Iridium Certus 9770
سرعت انتقال میان باند 22 کیلوبیت بر ثانیه، دریافت 88 کیلوبیت بر ثانیه
داده های صوتی و IP همزمان
دو (2) مدار صوتی Iridium Certus® با کیفیت بالا که به صورت پیش پرداخت یا پس پرداخت پیکربندی شده اند
بسیار متحرک و مقیاس پذیر
قابلیت اتصال چند سرویس
پوشش واقعا جهانی
زمان تاخیر کم
قابلیت اطمینان سازش ناپذیر
نقشه پوشش جهانی ایریدیوم

Iridium خدمات ارتباطی ضروری را به و از مناطق دورافتاده که در آن هیچ شکل دیگری از ارتباط در دسترس نیست، ارائه می دهد. شبکه Iridium® که توسط یک صورت فلکی جهانی پیچیده و منحصر به فرد متشکل از 66 ماهواره مدار پایین زمین (LEO) به صورت متقابل پیوند خورده است، اتصالات صوتی و داده ای با کیفیت بالا را در کل سطح سیاره، از جمله در مسیرهای هوایی، اقیانوس ها و مناطق قطبی فراهم می کند. ایریدیوم همراه با اکوسیستم شرکتهای شریک خود، مجموعهای خلاقانه و غنی از راهحلهای قابل اعتماد را برای بازارهایی ارائه میکند که به ارتباطات واقعاً جهانی نیاز دارند.
در فاصله 780 کیلومتری از زمین، نزدیکی شبکه LEO ایریدیوم به معنای پوشش قطب به قطب، مسیر انتقال کوتاه تر، سیگنال های قوی تر، تأخیر کمتر و زمان ثبت کوتاه تر از ماهواره های GEO است. در فضا، هر ماهواره ایریدیوم به چهار ماهواره دیگر متصل است و شبکهای پویا ایجاد میکند که ترافیک را بین ماهوارهها هدایت میکند تا پوشش جهانی را تضمین کند، حتی در جایی که سیستمهای محلی سنتی در دسترس نیستند.