Beam DriveDOCK Extreme Docking Station for Iridium 9575 (EXTRMDD)
ტელეფონები | გეგმები | ჩალიჩები | აქსესუარები | გაქირავება | მხარდაჭერა
In stock
- ბრენდი:
- BEAM
- მოდელი:
- DRIVEDOCK EXTREME
- ნაწილი #:
- EXTRMDD
- ORIGIN:
- ჩინეთი
- Warranty:
- 24 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-DriveDOCK-Extreme-Iridium
Beam DriveDOCK ექსტრემალური დოკ სადგური (EXTRMDD)
BEAM DriveDOCK Extreme-ის უკაბელო ხსნარი უზრუნველყოფს მაღალი ხარისხის სატრანსპორტო ინსტალაციას Iridium Extreme ტელეფონისთვის. დოკ სადგურს აქვს ჩაშენებული ექოს გაუქმება და სრული დუპლექსის ტექნოლოგიები, რათა უზრუნველყოს ხმის უმაღლესი ხარისხი და პროფესიონალური ზარები უსადენოდ ან კონფიდენციალურობის შესახებ ნებისმიერი ავტომობილისთვის ან თვითმფრინავისთვის*.
Iridium Extreme სმარტფონი უსაფრთხოდ ჯდება დოკში, რომელსაც აქვს USB და სერიული მონაცემების დაკავშირება, ტელეფონის დამუხტვა და ინტეგრირებული ანტენა, მონაცემთა და დენის კავშირი, რაც შესაძლებელს ხდის ყველა ანტენის კაბელს და ელექტროენერგიას მუდმივად იყოს დაკავშირებული DriveDOCK-თან გამოსაყენებლად.
Iridium Extreme სმარტფონი უსაფრთხოდ ჯდება დოკ სადგურზე მარტივი დაწკაპუნებით ჩაკეტვის მექანიზმით, რომელიც შეიძლება ჩასვათ და ამოიღოთ ღილაკის დაჭერით. ის მიზანმიმართულად არის შექმნილი ისე, რომ საშუალებას მოგცემთ გამოიყენოთ SOS გადაუდებელი ღილაკი და ყურსასმენის ბუდე ჩამაგრებისას.
DriveDOCK Extreme ასევე მხარს უჭერს არასავალდებულო კონფიდენციალურობის ტელეფონს დამატებითი მოხერხებულობისთვის ან ინტელექტუალური კონფიდენციალურობის ტელეფონის გამოყენებას, რომელიც იმეორებს ექსტრემალური ტელეფონის სრულ ფუნქციონირებას სხვა ადგილას.
* დამოუკიდებელი აერონავტიკის სერთიფიკატი უნდა იყოს მიღებული ინსტალაციამდე.
- მყარი დიზაინი და კონსტრუქცია
- დამუხტავს Iridium Extreme ტელეფონს გამოსაყენებლად
- ინტეგრირებული ანტენის კავშირი, ირიდიუმი და GPS
- ინტეგრირებული USB კავშირი
ჰენდისფრი რეჟიმი
. სრული დუპლექსის ტექნოლოგია
. ხმის უმაღლესი ხარისხი
თრეკინგი/გპს
. ინტერფეისები BEAM?s MyBuddy Extreme-თან
პანიკა/გაფრთხილებები
. ინტერფეისები BEAM?s MyBuddy Extreme-თან
. მხარს უჭერს Iridium Extreme SOS
ინტეგრირებული BLUETOOTH?
. აქვს Bluetooth-ის მხარდაჭერა? ხმოვანი კავშირი
ჩაშენებული რინგერი
VOICE, DATA, SMS, SBD
კონფიდენციალურობის ტელეფონი (არასავალდებულო)
. ავტომატური პასუხი ჭიქიდან ამოღებისას
. გადართავს სმარტფონის რეჟიმებსა და უნსფრის რეჟიმებს
ინტელექტუალური ტელეფონი (სურვილისამებრ)
ინსტალაცია
. მოქნილი ინსტალაცია უნივერსალური სამაგრით
. ანტენა, მიკროფონი და დინამიკი დამონტაჟებულია მოსახერხებელ ადგილას
ხარისხი
. 2 წლიანი გამოცვლის გარანტია სიმშვიდისთვის
. 100% ქარხნული ტესტირება
. სრულად სერთიფიცირებული, ირიდიუმი, RoHS, CE, AS/EN60950
Specifications
| მოდელი | DRIVEDOCK EXTREME |
|---|---|
| ნაწილი # | EXTRMDD |
| ᲞᲠᲝᲓᲣᲥᲢᲘᲡ ᲢᲘᲞᲘ | სატელიტური ტელეფონი |
| გამოყენების ზონა | 100% GLOBAL |
| ბრენდი | BEAM |
| ქსელი | IRIDIUM |
| TYPE-ის გამოყენება | საზღვაო, ავტომობილი |
| აქსესუარის ტიპი | DOCKING STATION |
| ᲝᲞᲔᲠᲐᲪᲘᲣᲚᲘ ᲢᲔᲛᲞᲔᲠᲐᲢᲣᲠᲐ | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -35°C to 85°C (-31°F to 185°F) |
| სიხშირე | L BAND (1-2 GHz) |
| COMPATIBLE WITH | IRIDIUM 9575 EXTREME |
| ᲛᲐᲮᲐᲡᲘᲐᲗᲔᲑᲚᲔᲑᲘ | PHONE, TEXT MESSAGING |
| სერთიფიკატები | IRIDIUM CERTIFIED, EMC COMPLIANCE, CE COMPLIANCE, RoHS, ELECTRICAL SAFETY, C-TICK |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 212 mm (8,3 pouces) |
| სიგანე | 83 mm (3.3 inches) |
| სიღრმე | 76 mm (3 pouces) |
| წონა | 0,48 kg (1,1 lb) |
What's included
პაკეტის შიგთავსი
- 1 x DriveDOCK Extreme Docking Cradle
- 1 x მიკროფონი
- 1 x დინამიკი
- 1 x DC დენის კაბელი / დაუკრავენ კომპლექტი
- 1 x RAM სამაგრი
- 3 x M4 ხრახნები და საყელურები
- Ინსტრუქცია
- Სწრაფი დაწყების მეგზური