Cobham BGAN Explorer 325 Vehicular In Motion Satellite Internet System (403721A-00502)
In stock
- ბრენდი:
- COBHAM
- მოდელი:
- EXPLORER 325
- ნაწილი #:
- 403721A-00535
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- SUBJECT TO AVAILABILITY
- SKU:
- Thrane-BGAN-Explorer-325
Cobham BGAN Explorer 325 Vehicular In Motion Satellite Internet System (403721A-00700)
კომპაქტური ხმის და ფართოზოლოვანი გადაწყვეტა მანქანებისთვის
EXPLORER 325 BGAN ტერმინალით თქვენ შეგიძლიათ დაუკავშირდეთ სამყაროს ხმით ან მონაცემებით Inmarsat BGAN-ის საშუალებით მყისიერად, მაშინაც კი, როცა თქვენი მანქანა მოძრაობს.
მოძრაობაში კომუნიკაცია უზრუნველყოფს თქვენს უნარს შეასრულოთ სამუშაო და EXPLORER 325-ით თქვენ არასოდეს არ ხართ შეხება, მაშინაც კი, თუ მოგზაურობთ 200 კმ/სთ სიჩქარით.
სწრაფი კავშირი
ის საშუალებას აძლევს BGAN მონაცემთა სიჩქარეს 384 კბიტ/წმ-მდე სტანდარტული IP-მდე და 128 კბიტ/წმ-მდე სტრიმინგზე, და მუშაობას 5° სიმაღლემდე, მაშინაც კი, როდესაც მოძრაობს სიჩქარით უხეში ადგილზე.
ისარგებლეთ სწრაფი კავშირით და დარწმუნებით, რომ ის არ შეფერხდება მკაცრი გარემოში მოგზაურობისას.
მარტივი განლაგება
EXPLORER 325 ძალიან მარტივი გამოსაყენებელია - უბრალოდ განათავსეთ ანტენა თქვენი მანქანის სახურავზე, შეაერთეთ იგი და თქვენი კომპიუტერი ტერმინალთან და გექნებათ მობილური საკომუნიკაციო კერა.
თქვენ შეგიძლიათ პრაქტიკულად უმოკლეს დროში იყოთ თქვენს ოფისში. VPN-ზე წვდომა, ელ. ფოსტის დათვალიერება, ინტერნეტის დათვალიერება; ფიქსირებული ფასებით და როუმინგის საფასურის გარეშე საზღვრების გადაკვეთისას.
კომპაქტური ფორმა
35 სმ დიამეტრით, 12 სმ სიმაღლით და მხოლოდ 3.6 კგ მასით, EXPLORER 325-ს აქვს ბაზარზე არსებული ყველაზე პატარა ავტომობილის BGAN ანტენა.
EXPLORER 325-ის კომპაქტური ზომა და ფასი ხსნის ახალ აპლიკაციებს მოძრაობაში კომუნიკაციისთვის, მათ შორის მატარებლებისა და სატვირთო მანქანებისთვის.
| ზომები (H/W/D) | გადამყვანი: 41x231x278 მმ ანტენა: 120/?350 მმ |
| წონა | გადამცემი: 2,4 კგ/ანტენა: 4,4 კგ |
| სტანდარტული IP | 384 kbps-მდე |
| სტანდარტული ხმა | 4 kbps |
| პრემიუმ ხმა | 3,1 kHz აუდიო, 64 kbps (@elevation >45?) |
Specifications
| მოდელი | EXPLORER 325 |
|---|---|
| ნაწილი # | 403721A-00535 |
| GPU | 200 TOPS |
| ᲞᲠᲝᲓᲣᲥᲢᲘᲡ ᲢᲘᲞᲘ | სატელიტური ინტერნეტი |
| გამოყენების ზონა | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| ბრენდი | COBHAM |
| ქსელი | INMARSAT |
| სერვისი | INMARSAT BGAN |
| TYPE-ის გამოყენება | ავტომობილი |
| აქსესუარის ტიპი | TERMINAL |
| ᲝᲞᲔᲠᲐᲪᲘᲣᲚᲘ ᲢᲔᲛᲞᲔᲠᲐᲢᲣᲠᲐ | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| SURVIVAL TEMPERATURE | -40° to 80°C (-40° to 176°F) |
| OTHER DATA INTERFACES | 2X ETHERNET |
| მონაცემთა სიჩქარე | UP TO 240 / 384 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps |
| SUPPORTED LANGUAGES | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, GERMAN, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 31 (TERMINAL), IP 56 (ANTENNA) |
| სიხშირე | L BAND (1-2 GHz) |
| ᲛᲐᲮᲐᲡᲘᲐᲗᲔᲑᲚᲔᲑᲘ | PHONE, TEXT MESSAGING, INTERNET, EMAIL, FTP, VIDEO STREAMING, FoIP (FAX) |
| სერთიფიკატები | INMARSAT LAND CLASS 11 TYPE APPROVAL (VEHICULAR), CE COMPLIANCE, FCC, GMPCS |
What's included
სისტემაში შედის
1. სრულად ინტეგრირებული ავტომატური თვალთვალის ანტენა
- ფერი: თეთრი
- ჩამონტაჟებული მაგნიტური სამაგრები ანტენის დასამონტაჟებლად
2. EXPLORER მიწის სატრანსპორტო გადამცემი.
- სტანდარტული Ethernet კაბელი (2m/6.6ft)
- დაწყების ნაკრები - სწრაფი დაწყების გზამკვლევი, CD სახელმძღვანელოებით
- 12/24VDC შეყვანის კაბელი
- ანტენის კაბელი, Coax w/ TNC კონექტორი (2.7m/8.8ft)
3. Thrane IP ტელეფონის სადენიანი აკვანი და დახვეული კაბელი.
სპეციფიკური 403721A-00520 ვარიანტისთვის:
- GNSS: მხოლოდ GPS - არ არის Glonass, Beidou ან Galileo მხარდაჭერა
- Alphasat: მუშაობს EMEA-ში, მაგრამ არ უჭერს მხარს გაფართოებულ L-ზოლის სიხშირეებს Alphasat-ში
Inmarsat BGAN დაფარვის რუკა

ეს რუკა ასახავს Inmarsat-ის მოლოდინს დაფარვის შესახებ Inmarsat-ის მეოთხე L-Band რეგიონის კომერციული დანერგვის შემდეგ. ეს არ წარმოადგენს მომსახურების გარანტიას. მომსახურების ხელმისაწვდომობა დაფარვის ზონების ზღვარზე მერყეობს სხვადასხვა პირობების მიხედვით.