Cobham BGAN Explorer 727 Vehicular In Motion Satellite Internet System (403722A-20002)
In stock
- ბრენდი:
- COBHAM
- მოდელი:
- EXPLORER 727
- ნაწილი #:
- 403722A-20002
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thrane-Thrane-BGAN-Exploer-727
Cobham BGAN Explorer 727 Vehicular In Motion Satellite Internet System (403722A-20002)
Cobham BGAN EXPLORER 727 ანტენა დამონტაჟებულია სახურავზე და მუდმივად აკონტროლებს თანამგზავრის პოზიციებს, რაც თავის მხრივ უზრუნველყოფს მაღალსიჩქარიან ფართოზოლოვან კავშირს ნებისმიერ დროს.
მაღალსიჩქარიანი ფართოზოლოვანი ქსელი მოძრაობისას
ანტენა ავტომატურად აკონტროლებს სატელიტის პოზიციებს, რაც უზრუნველყოფს მაღალსიჩქარიან დაკავშირებას მოძრაობის დროს. ერთდროული 432 კბიტი/წმ მონაცემები და სატელეფონო ზარები - თუნდაც 200 კმ/სთ-ზე მეტი სიჩქარით.
მობილური კომუნიკაცია
განათავსეთ ანტენა თქვენი მანქანის სახურავზე, რათა ის გადააქციოთ სრულ მობილურ საკომუნიკაციო კერად. უზრუნველყოფს მყისიერად წვდომას ინტერნეტსა და სატელეფონო ქსელებზე.
პირდაპირი სტრიმინგი - ან შენახვა და გაგზავნა
ხელს უწყობს როგორც პირდაპირ სტრიმინგს, ასევე შენახვას და წინსვლას და საშუალებას აძლევს პირდაპირ გადაცემას მსოფლიოს ცხელი წერტილებიდან. გამოიყენეთ BGAN-ზე ხელმისაწვდომი სტრიმინგის ყველაზე მაღალი ტარიფები BGAN X-Stream-ით, როცა ტერმინალი დგას (პაუზაზე).
Specifications
| მოდელი | EXPLORER 727 |
|---|---|
| ნაწილი # | 403722A-20002 |
| GPU | 200 TOPS |
| ᲞᲠᲝᲓᲣᲥᲢᲘᲡ ᲢᲘᲞᲘ | სატელიტური ინტერნეტი |
| გამოყენების ზონა | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| ბრენდი | COBHAM |
| ქსელი | INMARSAT |
| სერვისი | INMARSAT BGAN |
| TYPE-ის გამოყენება | ავტომობილი |
| აქსესუარის ტიპი | TERMINAL |
| ᲝᲞᲔᲠᲐᲪᲘᲣᲚᲘ ᲢᲔᲛᲞᲔᲠᲐᲢᲣᲠᲐ | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| SURVIVAL TEMPERATURE | -40° to 80°C (-40° to 176°F) |
| SUPPORTED LANGUAGES | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, GERMAN, RUSSIAN, SPANISH |
| სიხშირე | L BAND (1-2 GHz) |
| ᲛᲐᲮᲐᲡᲘᲐᲗᲔᲑᲚᲔᲑᲘ | INTERNET |
What's included
სისტემაში შედის
1. სრულად ინტეგრირებული ავტომატური თვალთვალის ანტენა (თეთრი)
2. EXPLORER მიწის სატრანსპორტო გადამცემი
- სტანდარტული Ethernet კაბელი (5m/16.4ft)
- 12/24 VDC შეყვანის კაბელი (6 მ/19,7 ფუტი)
- ანტენის კაბელები, COAX w/ TNC კონექტორი (2,7m/8.8ft, 8m/26ft)
- დაწყების ნაკრები - სწრაფი დაწყების გზამკვლევი, CD სახელმძღვანელოებით
3. 403670A-00500: IP სმარტფონი სადენიანი აკვანი და დახვეული კაბელით
4. ანტენის სამონტაჟო ნაკრები (ფიქსირებული / სარკინიგზო)
Inmarsat BGAN დაფარვის რუკა

ეს რუკა ასახავს Inmarsat-ის მოლოდინს დაფარვის შესახებ Inmarsat-ის მეოთხე L-Band რეგიონის კომერციული დანერგვის შემდეგ. ეს არ წარმოადგენს მომსახურების გარანტიას. მომსახურების ხელმისაწვდომობა დაფარვის ზონების ზღვარზე მერყეობს სხვადასხვა პირობების მიხედვით.