Iridium Beam PotsDOCK Extreme Deluxe Anti-Piracy Solution (EXTRMPD-DPB)
calcActive())">
ტელეფონები | გეგმები | ჩალიჩები | აქსესუარები | გაქირავება | მხარდაჭერა
In stock
- ბრენდი:
- BEAM
- მოდელი:
- POTSDOCK EXTREME DELUXE ANTO-PIRACY BUNDLE
- ნაწილი #:
- EXTRMPD-DPB
- Warranty:
- 24 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-PotsDOCK-EXTRMPD-DPB
2 995,00 US$
Beam PotsDOCK Extreme Deluxe Anti-Piracy Solution (EXTRMPD-DPB)
Beam PotsDOCK Extreme არის კომპაქტური დოკ სადგური, რომელიც სპეციალურად შექმნილია RJ11, Bluetooth და თვალთვალის მხარდასაჭერად. PotsDOCK საშუალებას აძლევს Iridium Extreme სმარტფონს დაუკავშირდეს RJ11/POTS ინტერფეისს, რომელიც საშუალებას აძლევს სტანდარტული საკაბელო, უსადენო ან DECT ტელეფონის დაკავშირებას ან ალტერნატიულად დაუკავშირდეს PABX სისტემას, რომელიც წარმოადგენს სტანდარტული ზარის, დაკავებული და აკრეფის ტონებს, როგორც სტანდარტული სატელეფონო ქსელი.
Iridium Extreme სმარტფონი უსაფრთხოდ ჯდება დოკ სადგურზე მარტივი დაწკაპუნებით ჩაკეტვის მექანიზმით, რომელიც შეიძლება ჩასვათ და ამოიღოთ ღილაკის დაჭერით. ის მიზანმიმართულად არის შექმნილი, რათა მოგცეთ საშუალება გამოიყენოთ SOS გადაუდებელი დახმარება, ჩაშენებული GPS დაწყვილების შესაძლებლობით, რომელიც საშუალებას გაძლევთ დააკავშიროთ გარე GPS ანტენა დოკთან.
PotsDOCK ასევე მხარს უჭერს არჩევით კომპაქტურ BEAM-ის კონფიდენციალურობის ტელეფონს, რომელიც შეიძლება დაერთოს PotsDOCK-ის გვერდით დამატებითი მოხერხებულობისთვის საჭიროების შემთხვევაში.
დოკს აქვს ტელეფონის დამუხტვა, USB კავშირი მონაცემთა დასაკავშირებლად, ინტეგრირებული ანტენა, მონაცემთა და დენის კავშირი, რაც შესაძლებელს ხდის ყველა ანტენის კაბელისა და ელექტროენერგიის მუდმივ დაკავშირებას დოკთან, რაც მას ყოველთვის მზადაა გამოსაყენებლად.
PotsDOCK Extreme გთავაზობთ დამატებით ფუნქციებს, როგორიცაა Bluetooth ხმოვანი კავშირისთვის, თვალყურის დევნებასთან და გაფრთხილებასთან ერთად, რომელიც შეიძლება კონფიგურირებული იყოს პერიოდული გამოკითხვის ან საგანგებო გაფრთხილების მოხსენების მხარდასაჭერად.
PotsDOCK ასევე მხარს უჭერს არჩევით კომპაქტურ BEAM-ის კონფიდენციალურობის ტელეფონს, რომელიც შეიძლება დაერთოს PotsDOCK-ის გვერდით დამატებითი მოხერხებულობისთვის საჭიროების შემთხვევაში.
დოკს აქვს ტელეფონის დამუხტვა, USB კავშირი მონაცემთა დასაკავშირებლად, ინტეგრირებული ანტენა, მონაცემთა და დენის კავშირი, რაც შესაძლებელს ხდის ყველა ანტენის კაბელისა და ელექტროენერგიის მუდმივ დაკავშირებას დოკთან, რაც მას ყოველთვის მზადაა გამოსაყენებლად.
PotsDOCK Extreme CRADLE
. უსაფრთხოდ უჭირავს Iridium Extreme ტელეფონი
. გამძლე დიზაინი და კონსტრუქცია
. იტვირთება Iridium Extreme ტელეფონი მზადაა გამოსაყენებლად
. ინტეგრირებული ანტენის კავშირი, ირიდიუმი და GPS
. USB კავშირი
ქოთნები/RJ11
. გამძლე დიზაინი და კონსტრუქცია
. იტვირთება Iridium Extreme ტელეფონი მზადაა გამოსაყენებლად
. ინტეგრირებული ანტენის კავშირი, ირიდიუმი და GPS
. USB კავშირი
ქოთნები/RJ11
. მხარს უჭერს სტანდარტულ უკაბელო და საკაბელო ტელეფონებს (5 REN)
. POTS ტელეფონის გაშვება შესაძლებელია განყოფილებიდან 600 მ (2000 ფუტი).
. ადვილად ინტეგრირებულია PBX სისტემაში
. ზარის, დაკავებულის და აკრეფის მელოდიები
. ხმის უმაღლესი ხარისხი
. ზარის ნომრის დამუშავება და სწრაფი აკრეფა
თვალთვალი
. POTS ტელეფონის გაშვება შესაძლებელია განყოფილებიდან 600 მ (2000 ფუტი).
. ადვილად ინტეგრირებულია PBX სისტემაში
. ზარის, დაკავებულის და აკრეფის მელოდიები
. ხმის უმაღლესი ხარისხი
. ზარის ნომრის დამუშავება და სწრაფი აკრეფა
თვალთვალი
. სწრაფი GPS-ის ჩართვა
. ინტერფეისები BEAM?s MyBuddy Extreme-თან
პანიკა/გაფრთხილებები
. ინტერფეისები BEAM?s MyBuddy Extreme-თან
პანიკა/გაფრთხილებები
. ინტერფეისები BEAM?s MyBuddy მდებარეობაზე დაფუძნებულ ვებ აპლიკაციაში
. სურვილისამებრ გარე გაფრთხილების ღილაკის კავშირი
ინტეგრირებული BLUETOOTH?
. სურვილისამებრ გარე გაფრთხილების ღილაკის კავშირი
ინტეგრირებული BLUETOOTH?
. Ბლუთუზი? ჩამონტაჟებული დოკ განყოფილებაში
. Ბლუთუზი? უხელსი ხმოვანი კავშირი
ჩაშენებული რინგერი
. Ბლუთუზი? უხელსი ხმოვანი კავშირი
ჩაშენებული რინგერი
. ჩაშენებული რინგერი ბეჭდის გაძლიერებული ჩვენებისთვის
VOICE, DATA, SMS, SBD
. მხარს უჭერს Iridium-ის ყველა ხმის, მონაცემთა, SMS და SBD სერვისებს
. წინასწარ გადახდის, პოსტგადახდის და ეკიპაჟის გამოძახებაზე წვდომა
. წინასწარ გადახდის, პოსტგადახდის და ეკიპაჟის გამოძახებაზე წვდომა
კონფიდენციალურობის ტელეფონი
. მხარს უჭერს არჩევით ტელეფონს BEAM Privacy
. ავტომატური პასუხი ჭიქიდან ამოღებისას
. ავტომატური პასუხი ჭიქიდან ამოღებისას
ინსტალაცია
. მხარს უჭერს 9 - 32 ვ DC დენის შეყვანას
. მოქნილი ინსტალაცია უნივერსალური სამაგრით
. მოყვება 100 - 240 ვ AC პაკეტს
. მოქნილი ინსტალაცია უნივერსალური სამაგრით
. მოყვება 100 - 240 ვ AC პაკეტს
ხარისხი
. პროფესიონალური სამრეწველო დიზაინი
. 2 წლიანი გამოცვლის გარანტია სიმშვიდისთვის
. 100% ქარხნული ტესტირება
. სრულად სერთიფიცირებული, ირიდიუმი, RoHS, CE, AS/EN60950
. 2 წლიანი გამოცვლის გარანტია სიმშვიდისთვის
. 100% ქარხნული ტესტირება
. სრულად სერთიფიცირებული, ირიდიუმი, RoHS, CE, AS/EN60950
Specifications
| მოდელი | POTSDOCK EXTREME DELUXE ANTO-PIRACY BUNDLE |
|---|---|
| ნაწილი # | EXTRMPD-DPB |
| ᲞᲠᲝᲓᲣᲥᲢᲘᲡ ᲢᲘᲞᲘ | სატელიტური ტელეფონი |
| გამოყენების ზონა | 100% GLOBAL |
| ბრენდი | BEAM |
| ქსელი | IRIDIUM |
| სერვისი | IRIDIUM VOICE |
| TYPE-ის გამოყენება | FIXED, საზღვაო, ავტომობილი |
| აქსესუარის ტიპი | DOCKING STATION |
| ᲝᲞᲔᲠᲐᲪᲘᲣᲚᲘ ᲢᲔᲛᲞᲔᲠᲐᲢᲣᲠᲐ | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -30°C to 85°C (-22°F to 185°F) |
| სიხშირე | L BAND (1-2 GHz) |
| COMPATIBLE WITH | IRIDIUM 9575 EXTREME |
| ᲛᲐᲮᲐᲡᲘᲐᲗᲔᲑᲚᲔᲑᲘ | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS, NARROWBAND, BLUETOOTH |
| სერთიფიკატები | IRIDIUM CERTIFIED, EMC COMPLIANCE, RoHS, WEE, FLAME RETARDANT, SAFETY - SELV, ATMOSPHERIC PROTECTION |
| HEIGHT | 212 mm (8,35 pouces) |
| სიგანე | 82.2 mm (3.24 inches) |
| სიღრმე | 75,9 mm (2,99 pouces) |
| წონა | 0,45 kg (1 livre) |
What's included
PotsDOCK ექსტრემალური
AC/DC დენის ადაპტერი
DC დენის კაბელი/საკრავი კომპლექტი
უნივერსალური სამონტაჟო სამაგრი (RAM)
Ინსტრუქცია
Სწრაფი დაწყების მეგზური
Downloads
QUICK START
(Size: 2.1 MB)
USER MANUALS
(Size: 5.4 MB)
BROCHURES
(Size: 3.8 MB)
(Size: 2.3 MB)
(Size: 1.1 MB)
Write a Review