Thuraya WE სატელიტური ცხელი წერტილი
In stock
- ბრენდი:
- THURAYA
- ნაწილი #:
- WE
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thuraya-WE-Satellite-Hotspot
ერთი SIM, ორმაგი რეჟიმის ცხელი წერტილი
Thuraya WE არის ერთადერთი ცხელი წერტილი ბაზარზე, რომელიც გთავაზობთ ორმაგი რეჟიმის შესაძლებლობას. ის აფართოებს მონაცემთა დაფარვას სატელიტური და LTE ფართოზოლოვანი მონაცემთა სერვისების შეთავაზებით, რაც საშუალებას მოგცემთ მარტივად გადახვიდეთ ხმელეთის დაფარვის ზონებში.
ხელით ან ავტომატური ქსელის შერჩევა
Thuraya WE საშუალებას გაძლევთ მოქნილად გადახვიდეთ ქსელებს შორის ავტომატური ქსელის გადართვის ფუნქციის დაყენებით ვებ ინტერფეისზე ან სმარტ ტელეფონის აპლიკაციაში. უსადენო ქსელი ავტომატურად გადაერთვება თქვენი ნაგულისხმევი ქსელიდან სხვა ქსელზე, როგორც კი დაფარვის ზონიდან გამოხვალთ.
ზარები და ტექსტური შეტყობინებები სატელიტური რეჟიმში
Thuraya WE აპი გარდაქმნის თქვენს სმარტ მოწყობილობას სატელიტურ ტელეფონად, ის საშუალებას გაძლევთ შეხვიდეთ თქვენი არსებული ტელეფონის კონტაქტების სიაში, რათა განახორციელოთ სატელიტური ზარები და SMS-ები, როდესაც არჩეულია სატელიტური რეჟიმი.
მარტივი გამოსაყენებელი ინტერფეისი
Hotspot-ის სრულად გასაკონტროლებლად, Thuraya-მ შეიმუშავა მომხმარებლისთვის მოსახერხებელი ინტერფეისი, რომლის წვდომა შესაძლებელია როგორც ვებზე, ასევე iOS და Android სისტემებთან თავსებადი მობილური აპლიკაციის საშუალებით.
ერთიანი კომუნიკაციები
Thuraya WE-ით შეგიძლიათ ნებისმიერი ტერიტორია გადააქციოთ Wi-Fi ცხელ წერტილად, დააკავშიროთ ყველა თქვენი მოწყობილობა და აპლიკაცია, ისიამოვნოთ ინტერნეტით Thuraya WE Wi-Fi ცხელ წერტილში 10-მდე ჭკვიანი მოწყობილობის მიერთებით 30 მეტრის ან მეტი რადიუსში.
მსუბუქი და გამძლე
მხოლოდ 1 კგ-ს იწონის, Thuraya WE არის კომპაქტური მსუბუქი და პორტატული, გთავაზობთ ხმოვან და მონაცემთა დაკავშირებას მოძრაობაში. მას აქვს გლობალურად აღიარებული შემოსასვლელი დაცვის რეიტინგი IP54, რომელიც უზრუნველყოფს დაცვას მტვრისგან და წყლის გაფრქვევისგან ნებისმიერი მიმართულებით, რათა გაუძლოს მკაცრ გარემოს.
Specifications
| მიწოდება დან | DUBAI, UAE |
|---|---|
| ნაწილი # | WE |
| ᲞᲠᲝᲓᲣᲥᲢᲘᲡ ᲢᲘᲞᲘ | სატელიტური ინტერნეტი |
| გამოყენების ზონა | EUROPE, AFRICA, ASIA, AUSTRALIA |
| MANUFACTURER | HUGHES |
| ბრენდი | THURAYA |
| ქსელი | THURAYA |
| სერვისი | THURAYA IP |
| TYPE-ის გამოყენება | PORTABLE |
| აქსესუარის ტიპი | TERMINAL |
| SUPPORTED LANGUAGES | ENGLISH, ARABIC, CHINESE, FRENCH, JAPANESE, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 54 |
| სიხშირე | L BAND (1-2 GHz) |
| ᲛᲐᲮᲐᲡᲘᲐᲗᲔᲑᲚᲔᲑᲘ | INTERNET, EMAIL |
| თანავარსკვლავედი | 2 სატელიტი |
| სიგრძე | 230 mm |
| სიგანე | 197 mm |
| სიღრმე | 24 mm |
| წონა | 1.0 kg |
Thuraya WE დაფარვის რუკა

Thuraya-ს მძლავრი სატელიტური ქსელი უზრუნველყოფს დაფარვას ყველაზე შორეულ ადგილებში, რაც უზრუნველყოფს საცობების გარეშე სატელიტური კომუნიკაციების შენარჩუნებას, რათა ყოველთვის დაუკავშირდეთ. ინოვაციური სატელიტური დიზაინიდან დაწყებული Thuraya-ს თითოეული მოწყობილობისა და აქსესუარის საიმედოობამდე, ჩვენ გთავაზობთ მართლაც უმაღლესი სატელიტური საკომუნიკაციო გადაწყვეტას ხმელეთის სისტემებისა და ფიჭური ქსელების საზღვრებს მიღმა.
Thuraya ქსელი არ მოიცავს ჩრდილოეთ ან სამხრეთ ამერიკას.