Beam IsatDock2 MARINE עבור Inmarsat IsatPhone 2 (ISD2 MARINE)
[
"תחנת עגינה חכמה BEAM IsatDock2 MARINE עבור Inmarsat IsatPhone 2 (ISD2 MARINE)
BEAM IsatDock2 MARINE היא תחנת עגינה חכמה מדורגת IP54 עבור ה-IsatPhone 2, שנועדה במיוחד ליישומים ימיים. הדוק MARINE תומך בשירותי קול באמצעות Bluetooth, RJ11/POTS, רמקול חופשי או טלפון ידני פעיל. ה-IsatPhone 2 נמצא במלואו בתוך יחידת העגינה תוך מתן גישה ופונקציונליות מלאה למשתמש.
ה-IsatDock2 MARINE תומך בפונקציות התרעה אישית והתרעת סיוע של מכשיר ה-IsatPhone 2. הודעות התרעה אישית יכולות להתעורר בלחיצת כפתור אחת על ה-IsatDock2 MARINE. זה ישלח מיד את מיקום ה-GPS שלך כמו גם את ההודעה המוגדרת מראש שלך באמצעות SMS או דוא\"ל. הדוק MARINE תומך גם בהתקנה של תליון חיצוני או כפתור התרעה שניתן להתקין במקום נוח.
ה-IsatDock2 MARINE מאפשר למכשיר ה-IsatPhone 2 לשמש במגוון רחב של יישומים ימיים, ממשק RJ11/POTS החכם מאפשר חיבור כבלים של עד 600 מ' לחיבור מכשירים קוויים, אלחוטיים או DECT, או לחילופין להתחבר למערכת PBX המציעה צלצולים רגילים, עסוק וצלילי חיוג כמו ברשת טלפוניה רגילה.
מכשיר ה-IsatPhone 2, יושב בצורה מאובטחת בדוק, תכונותיו כוללות טעינת טלפון, יציאת נתוני USB, רינגר מובנה ומאפשר חיבור קבוע של אנטנה וחשמל לדוק, מוכן לשימוש." ]
Specifications
| דֶגֶם | ISATDOCK2 MARINE |
|---|---|
| חלק מס' | ISD2Marine |
| סוג המוצר | טלפון לווייני |
| אזור שימוש | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| מותג | BEAM |
| רֶשֶׁת | INMARSAT |
| שֵׁרוּת | INMARSAT VOICE |
| השתמש בסוג | יַמִי |
| סוג אביזר | DOCKING STATION |
| טמפרטורת פעולה | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -35°C to 85°C (-31°F to 185°F) |
| INGRESS PROTECTION | IP 54 |
| תדירות | L BAND (1-2 GHz) |
| מותאם ל | ISATPHONE 2 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | ["85177900"] |
Feature
Beam IsatDock2 Marine Features:
• מטען IsatPhone 2
• ממשק RJ11/POTS
• אינטגרציה עם PABX
• תומך בהתרעת סיוע ומעקב באמצעות IsatPhone 2
• אחריות תיקון/החלפה ל-2 שנים
• טלפון ידני עם פרטיות פעילה
• רמקול חופשי מובנה
• צלצול מובנה מתכוונן
• אפשרות השתקה
• נורת מצב עם בהירות מתכווננת
• גישה לנתוני USB
• כולל מתאמים IsatDock2 (2x)
What's included
Beam IsatDock2 Marine תכולת הקופסה:
- IsatDock2 MARINE
- 2 x מתא IsatDock2
- חבילת תקע AC 110-240V
- טלפון פרטיות
- כבל כוח DC 10-32V
- לולאת חיווט התראה באורך 2 מטר
- לוח הרכבה לקיר
- מדריך למשתמש & מדריך התחלה מהירה