Beam IsatDock2 LITE תחנת עגינה עבור Inmarsat IsatPhone 2 (ISD2Lite)
In stock
- מותג:
- BEAM
- דֶגֶם:
- ISATDOCK 2 LITE
- חלק מס':
- ISD2Lite
- ORIGIN:
- סין
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Inmarsat-IsatPhone-2-Lite
תחנת עגינה Beam IsatDock2 LITE עבור Inmarsat IsatPhone 2 (ISD2 LITE)
תחנת העגינה Beam IsatDock2 LITE עבור IsatPhone 2 של Inmarsat מאפשרת התקנה חצי קבועה במגוון יישומים שבהם נדרש גישה קלה לשירותי קול ונתונים סטנדרטיים עבור יישומים ביבשה ובים. ה-IsatDock LITE מאפשר ל-IsatPhone 2 להיות תמיד פעיל ומוכן לקבל שיחות נכנסות, שניתן לענות עליהן באמצעות אביזר Bluetooth או טלפון פרטיות אופציונלי. בזמן שהטלפון מחובר, כפתור העזרה, התראה אישית ופונקציית המעקב של IsatPhone 2 עדיין פועלים במלואם. טלפון IsatPhone 2 מתיישב בצורה מאובטחת בעגינה, תכונותיו כוללות טעינת טלפון, יציאת נתוני USB, רינגר מובנה ומאפשרות חיבור קבוע של אנטנה וחשמל לעגינה, מוכנים לשימוש. טלפון IsatPhone 2 ניתן להכניס ולהסיר בקלות בלחיצת כפתור בחלק העליון של העגינה, מה שהופך אותו מאוד קל לשימוש מחוץ לעגינה כאשר נדרש.
Specifications
| דֶגֶם | ISATDOCK 2 LITE |
|---|---|
| חלק מס' | ISD2Lite |
| סוג המוצר | טלפון לווייני |
| מותג | BEAM |
| רֶשֶׁת | INMARSAT |
| שֵׁרוּת | INMARSAT VOICE |
| השתמש בסוג | יַמִי, שֶׁל כְּלֵי רֶכֶב |
| סוג אביזר | DOCKING STATION |
| STORAGE TEMPERATURE | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| מותאם ל | ISATPHONE 2 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | ```json ["85177900"] ``` |
| אורך | 99 mm |
| רוֹחַב | 76 מ"מ |
| עוֹמֶק | 299 mm |
| מִשׁקָל | 560 grams |