תחנת עגינה Beam LiteDOCK Extreme עבור Iridium 9575 (EXTRMLD)
In stock
- דֶגֶם:
- LITEDOCK EXTREME
- חלק מס':
- EXTRMLD
- ORIGIN:
- סין
- Warranty:
- 24 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-LiteDOCK-Extreme-Iridium
מכשיר ה-Iridium Extreme מתיישב בצורה מאובטחת בתחנת העגינה עם מנגנון קל לנעילה שניתן להכניס ולהסיר בלחיצת כפתור. הוא נבנה במכוון כדי לאפשר לך להשתמש במצב החירום SOS, עם יכולת חיבור GPS מובנית המאפשרת לך לחבר אנטנת GPS חיצונית לעגינה. העגינה גם מאפשרת לך להשתמש בשקע האוזניות הנייד בצד לשיחות קוליות (דורש מהלקוח להשתמש באוזניות עם כבל שמגיע עם מכשירי Iridium 9575).
ה-Beam LiteDOCK Extreme כולל יציאת נתוני USB, טעינת טלפון, אנטנת Iridium ו-GPS משולבת, מה שמאפשר לשמור את כל כבלי האנטנה והחשמל מחוברים קבוע לעגינה, מוכנים לשימוש.
העגינה הזו מיועדת להיות בעלות "נמוכה מאוד". ה-LiteDOCK מחזיק את טלפון הלוויין Iridium 9575 Extreme, מגיעה עם הר RAM להתקנה קלה ומיועדת להשתמש באביזרי המכשיר Extreme הסטנדרטיים לטעינה ושיחות באמצעות האוזניות החופשיות. העגינה גם מאפשרת גישה קלה לכפתור החירום ובאמצעות חיבורי אנטנת Iridium ו-GPS, יכולה לספק כיסוי פנימי טוב מאוד. העגינה כוללת גם אנטנת חיבור GPS מובנית לתמיכה באנטנת GPS חיצונית. כך שכל מעקב GPS החירום וההתראות נתמכים לחלוטין ב-LiteDOCK." ]
Specifications
| דֶגֶם | LITEDOCK EXTREME |
|---|---|
| חלק מס' | EXTRMLD |
| סוג המוצר | טלפון לווייני |
| רֶשֶׁת | IRIDIUM |
| השתמש בסוג | FIXED, יַמִי, שֶׁל כְּלֵי רֶכֶב |
| טמפרטורת פעולה | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| תדירות | L BAND (1-2 GHz) |
| מותאם ל | IRIDIUM 9575 EXTREME |
| מאפיינים | IRIDIUM CERTIFIED |
| אישורים | IRIDIUM CERTIFIED, EMC COMPLIANCE, CE COMPLIANCE, RoHS, ELECTRICAL SAFETY, C-TICK |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | ```json ["85177900"] ``` |
| HEIGHT | 212 mm (8,35 pouces) |
| רוֹחַב | ["82.2 מ"מ (3.24 אינצ'ים)"] |
| מִשׁקָל | 0,375 kg (0,83 livre) |