Beam PotsDOCK Extreme Docking Station for Iridium 9575 (EXTRMPD)
In stock
- מותג:
- BEAM
- דֶגֶם:
- POTSDOCK EXTREME
- חלק מס':
- EXTRMPD
- ORIGIN:
- סין
- Warranty:
- 24 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 7-14 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-PotsDOCK-Extreme-Iridium
PotsDOCK תומכת גם בשימוש בטלפון פרטיות קומפקטי אופציונלי BEAM שניתן לחבר ליד ה-PotsDOCK לנוחות נוספת אם נדרש.
העגינה כוללת טעינת טלפון, חיבור USB לחיבור נתונים, אנטנה משולבת, חיבור נתונים וחשמל, מה שמאפשר לשמור את כל כבלי האנטנה והחשמל מחוברים קבוע לעגינה, מה שמאפשר להשתמש בה בכל עת.
PotsDOCK Extreme CRADLE
. מחזיקה בביטחה את מכשיר Iridium Extreme
. עיצוב ובנייה עמידים
. טוענת את מכשיר Iridium Extreme ומוכנה לשימוש
. חיבור אנטנה משולבת, Iridium & GPS
. חיבור USB
POTS/RJ11
. תומכת בטלפונים אלחוטיים וקווים רגילים (5 REN)
. טלפון POTS יכול לפעול במרחק של 600 מ' (2000 רגל) מהיחידה
. משתלבת בקלות עם מערכת PBX
. טונים של צלצול, עסוק וחיוג
. איכות קול מעולה
. עיבוד מספרי שיחה וחיוג מהיר
מעקב
. הפעלת GPS מהיר
. ממשקים עם MyBuddy Extreme של BEAM
חירום/התראות
. ממשקים עם אפליקציית האינטרנט מבוססת מיקום MyBuddy של BEAM
. חיבור כפתור התראה חיצוני אופציונלי
Bluetooth משולב
. Bluetooth מובנה ביחידת העגינה
. חיבור קולי חופשי באמצעות Bluetooth
צלצול מובנה
. צלצול מובנה להדגשת צלצול
קול, נתונים, SMS, SBD
. תומכת בכל שירותי הקול, נתונים, SMS & SBD של Iridium
. גישה לשיחות מראש, לאחר תשלום ושיחות צוות
טלפון פרטיות
. תומכת בטלפון פרטיות אופציונלי BEAM
. תשובה אוטומטית כאשר מוציאים מהכוס
התקנה
. תומכת בקלט חשמל DC של 9 - 32V
. התקנה גמישה באמצעות הר אוניברסלי
. מסופקת עם חבילת AC של 100 - 240V כלולה
איכות
. עיצוב תעשייתי מקצועי
. אחריות החלפה של 2 שנים לשקט נפשי
. נבדק במאה אחוז במפעל
. מוסמך לחלוטין, Iridium, RoHS, CE, AS/EN60950"
]
```
Specifications
| דֶגֶם | POTSDOCK EXTREME |
|---|---|
| חלק מס' | EXTRMPD |
| סוג המוצר | טלפון לווייני |
| מותג | BEAM |
| רֶשֶׁת | IRIDIUM |
| השתמש בסוג | FIXED, יַמִי, שֶׁל כְּלֵי רֶכֶב |
| סוג אביזר | DOCKING STATION |
| טמפרטורת פעולה | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -30°C to 85°C (-22°F to 185°F) |
| תדירות | L BAND (1-2 GHz) |
| מותאם ל | IRIDIUM 9575 EXTREME |
| מאפיינים | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS, BLUETOOTH |
| אישורים | IRIDIUM CERTIFIED, EMC COMPLIANCE, RoHS, WEE, FLAME RETARDANT, SAFETY - SELV, ATMOSPHERIC PROTECTION |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | ["85177900"] |
| HEIGHT | 212 mm (8,35 pouces) |
| רוֹחַב | ["82.2 מ"מ (3.24 אינצ'ים)"] |
| עוֹמֶק | 75,9 mm (2,99 pouces) |
| מִשׁקָל | 0,45 kg (1 livre) |
Feature
Beam PotsDOCK Extreme תכונות:
• התקנה קומפקטית ודקה
• חיבור בלוטות' משולב
• ממשק POTS/RJ11, ריצות כבלים עד 600מ'/2000רגל
• יכולת קול, SMS, SBD ונתוני מעגל מנותבים
• מעקב ו-SOS (באמצעות מכשיר 9575)
• ממשק נתוני USB
• חיישן אביזרים/הצתה
• כניסת כוח DC 9-32V
• כולל חבילת תקע AC 110/240
• מחברים של אירידיום ו-GPS
• תואם PABX (אנלוגי)
• אחריות תיקון או החלפה של 2 שנים
What's included
תכולת הקופסה של Beam PotsDOCK Extreme:
PotsDOCK Extreme
מתאם כוח AC/DC
ערכת כבל כוח DC/ fuse
מתקן הרכבה אוניברסלי (RAM)
מדריך למשתמש
מדריך התחלה מהירה