Hughes 9202M BGAN טלפון לוויני נייד לאינטרנט עם WiFi (3500566-0004)
In stock
- מותג:
- HUGHES
- דֶגֶם:
- 9202M BGAN
- חלק מס':
- 3500566-0004
- ORIGIN:
- ארצות הברית
- Warranty:
- 12 חודשים
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Hughes-BGAN-9202-IP-Terminal
[
"טרמינל אינטרנט לווייני נייד של הוג'ס 9202 BGAN עם WiFi
הטרמינל הנייד והקל של הוג'ס 9202 מתהדר בעיצוב קומפקטי ואלגנטי. טרמינל נייד מסוג 2 ידידותי לתקציב ואטרקטיבי מאוד, הוג'ס 9202 אידיאלי עבור ממשלות ועמותות, צוותי חירום, בטיחות ציבורית ועובדי בריאות ניידים, ואנשי שטח בתעשיות כמו תשתיות, נפט וגז, יערנות, כבלים וטלcommunications.
הוג'ס 9202 פועל על גבי שירות הלוויין של אינמרסט Broadband Global Area Network (BGAN) ומספק חיבוריות וביצועים גבוהים ואמינות עבור המשתמשים הכי תובעניים ובתנאים קיצוניים.
באמצעות הטרמינל הקטן ביותר מסוג 2 BGAN בעולם, המשתמשים יכולים להתחבר במהירויות IP ברודבנד של עד 464kbps, כמו גם לנצל תכונות כגון גישה Wi-Fi מרובת משתמשים מובנית והפעלה אוטומטית של הקשר (ACA), כולל היכולת לשלוח הודעות SMS דרך הממשק המשתמש המובנה (IUI) ללא מחשב נייד, טלפון חכם או מכשיר משתמש אחר מחובר.
הוג'ס 9202 מאפשר למשתמש לשלוח ולקבל תעבורת IP דרך Ethernet ו-Wi-Fi. במקביל לשירות נתוני מנות, הוג'ס 9202 תומך בשיחות קול ופקס מלאות ISDN ושיחות מחוברות דרך שקע RJ11 דו-קו.
מתכנני אסונות תאגידיים ואנשי שטח מרוחקים יכולים לשתף פעולה בביטחון וביעילות עם סוכנויות שונות וצוותי מטה תוך שימוש בווידאו, קול ונתונים בו זמנית. כמו בכל דגמי ה-BGAN של הוג'ס, הוג'ס 9202 מבוסס על IP, ומספק רמות איכות שירות (QoS) נבחרות ומוקדשות." ]
Specifications
| דֶגֶם | 9202M BGAN |
|---|---|
| חלק מס' | 3500566-0004 |
| סוג המוצר | אינטרנט לווייני |
| אזור שימוש | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| מותג | HUGHES |
| רֶשֶׁת | INMARSAT |
| שֵׁרוּת | INMARSAT BGAN |
| השתמש בסוג | PORTABLE |
| סוג אביזר | TERMINAL |
| טמפרטורת פעולה | -5°C to 55°C (23°F - 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -20°C to 60°C with battery -25°C to 80°C excluding battery |
| OTHER DATA INTERFACES | ETHERNET, WI-FI |
| מהירות נתונים | UP TO 448 / 464 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps |
| שפות נתמכות | ENGLISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 55 |
| תדירות | L BAND (1-2 GHz) |
| מאפיינים | PHONE, TEXT MESSAGING, INTERNET, EMAIL, FTP, VoIP, VIDEO STREAMING, ISDN (64 Kbps), FoIP (FAX) |
| אישורים | INMARSAT CLASS 2 TYPE APPROVAL, CE COMPLIANCE, FCC |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | ["85176200"] |
| קבוצת כוכבים | 3 לוויינים |
| זמן המתנה | UP TO 36 HOURS |
| אורך | 216 mm (8.5") |
| רוֹחַב | ["216 מ"מ (8.5\")"] |
| עוֹמֶק | 41 mm (1.61") |
| מִשׁקָל | 1.4 kg (3.1 lbs) |
Feature
Hughes 9202 תכונות
- עמיד וקשיח עם דירוג IP55
- תצוגת LCD מוארת למשתמש כולל שליטה באמצעות ארבעה כפתורים
- Wi-Fi תומך בגישה מרובת משתמשים
- RJ11 דו-שכבתי עבור קול ופקס
- ממשק משתמש משולב מתקדם (IUI)
- הפעלת הקשר אוטומטית (ACA)
- תומך ב-XL-band
What's included
[
"תכולת החבילה
- טרמינל נייד קרקעי Hughes 9202
- סוללת ליתיום יון נטענת
- כבל Ethernet באורך 5 מטר
- מתאם AC/DC עם כבלי חשמל בריטיים, אירופיים ואמריקאיים"
]
מפת כיסוי של Inmarsat BGAN

מפת זו מתארת את הציפיות של Inmarsat לגבי הכיסוי לאחר ההשקה המסחרית של אזור ה-L-Band הרביעי של Inmarsat. היא אינה מייצגת ערבות לשירות. זמינות השירות בקצה אזורי הכיסוי משתנה בהתאם לתנאים שונים.