טלפון לווין Inmarsat IsatPhone 2
In stock
- מותג:
- INMARSAT
- דֶגֶם:
- ISATPHONE 2
- ORIGIN:
- ספרד
- Warranty:
- 12 חודשים
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Inmarsat-IsatPhone-2-Handset
- Buy 2 for 808.50 $ each and save 2%
- Buy 5 for 800.25 $ each and save 3%
- Buy 10 for 783.75 $ each and save 5%
טלפון הלווין כף היד של הדור החדש של Inmarsat ישמור אותך מחובר במקומות הקיצוניים והמרוחקים ביותר.
מכשיר חזק, חיי סוללה ללא תחרות, איכות קול מעולה והאמינות שאתה מצפה מהספק המוביל בעולם של תקשורת לוויינית ניידת - IsatPhone 2 מספק את הכל.
מוּכָן. אָמִין. חָסוֹן.
הדור החדש של IsatPhone 2 מצטרף ל-IsatPhone Pro בפורטפוליו הטלפונים הלוויין המחזיקים בכף היד שלנו - מביא יותר בחירה ללקוחות שרוצים את האמינות שמספקת Inmarsat.
IsatPhone 2 הוא טלפון קשוח לעולם קשוח. המכשיר החזק תוכנן להתמודד עם כל מה שהטבע יכול לזרוק עליו - מחום צורב ועד לפיצוציות קפואות, סופות חול מדבריות או גשם מונסון. הוא מציע חיי סוללה ללא תחרות - 8 שעות דיבור ועד 160 שעות במצב המתנה.
יחד, העיצוב והיכולות של IsatPhone 2 - כולל תכונות בטיחות - הופכים אותו לאידיאלי עבור המשתמשים התובעניים ביותר במגזרים כמו ממשל אזרחי, נפט וגז, ארגונים לא ממשלתיים ומדיה.
מוּכָן
רישום מהיר לרשת תוך פחות מ-45 שניות
8 שעות דיבור ועד 160 שעות המתנה
קל לשימוש במספר שפות
אָמִין
פועל באמצעות לוויינים גיאוסטציוניים גלובליים I-4 של Inmarsat, מבטיח יציבות שיחות וחיבור רשת אמין
איכות קול גבוהה
חָסוֹן
פועל ב-20°C עד +55°C
עמיד בפני אבק, התזות וזעזועים (IP65, IK04)
סבילות ללחות מ-0 עד 95 אחוז
תצוגה טרנספלקטיבית בעלת נראות גבוהה ועמידה בפני שריטות הניתנת לקריאה באור שמש בהיר
Isatphone 2 מדריך וידאו
שימו לב: ה-Isatphone 2 אינו אמין באזורים צפוניים או הרריים קיצוניים. עבור לקוחות באלסקה, יוקון, NWT, Nunavut, צפון אונטריו וצפון קוויבק, ראה את הטלפונים הלוויין Iridium 9555 או Iridium 9575 .
Specifications
| UPC | 0885562000343 |
|---|---|
| HS CODE | 85176200 |
| משלוח מ | CALGARY, AB, CANADA |
| דֶגֶם | ISATPHONE 2 |
| סוג המוצר | טלפון לווייני |
| אזור שימוש | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| מותג | INMARSAT |
| רֶשֶׁת | INMARSAT |
| שֵׁרוּת | INMARSAT VOICE |
| השתמש בסוג | כף יד |
| סוג אביזר | HANDSET |
| תדירות | L BAND (1-2 GHz) |
| טמפרטורת פעולה | -20°C to 55°C |
| STORAGE TEMPERATURE | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| שפות נתמכות | ENGLISH, ARABIC, CHINESE, FRENCH, JAPANESE, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| מאפיינים | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| קבוצת כוכבים | 3 לוויינים |
| זמן דיבור | UP TO 8 HOURS |
| זמן המתנה | UP TO 160 HOURS |
| אורך | 169 mm (6.7") |
| רוֹחַב | 75 mm (3″) |
| עוֹמֶק | 36 mm (1.4″) |
| מִשׁקָל | 318 grams (11.2 oz) |
What's included
מה נכלל
- שפופרת Isatphone 2
- סוללה נטענת
- מטען AC אוניברסלי עם 4 מתאמים
- מטען לרכב – 10-30 וולט
- כבל מיקרו USB
- אוזניות דיבורית חוטית
- רצועת יד
- מדריך להתחלה מהירה (8 שפות)
- תיעוד אחריות
- תמיכה בכונן זיכרון USB
- נרתיק
מפת כיסוי Inmarsat Isatphone

מפה זו ממחישה את הכיסוי של IsatPhone. הוא אינו מספק ערובה למידת יכולת השירות. מנובמבר 2013, כיסוי Alphasat מעדיף את הרפיון מצפון ל-44.5 מעלות דרום, ועלול להתדרדר מדרום לקו הרוחב הזה. כיסוי Isatphone יוני 2015.