מקלט משדר Iridium 9602N SBD (4629A-9603N)
calcActive())">
מקלט המשדר Iridium 9602N SBD, שתוכנן להשתלב באפליקציית נתונים אלחוטית עם חומרה ותוכנה של מערכת מארחת אחרת, מספק פתרון מלא, כולל מעקב אחר כלי שיט ימיים, ניטור ציוד ומיקום אוטומטי של הרכב.
In stock
- מותג:
- IRIDIUM
- דֶגֶם:
- 9602N
- חלק מס':
- 4629A-9603N
- ORIGIN:
- תאילנד
- Warranty:
- 12 חודשים
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-9602-SBD-Transceiver
249.99 $
- Buy 5 for 244.99 $ each and save 2%
- Buy 10 for 242.49 $ each and save 3%
- Buy 20 for 237.49 $ each and save 5%
- Buy 50 for 232.49 $ each and save 7%
- Buy 100 for 224.99 $ each and save 10%
משדר Iridium 9602N SBD
מקלט המשדר Iridium 9602N SBD, שתוכנן להשתלב באפליקציית נתונים אלחוטית עם חומרה ותוכנה של מערכת מארחת אחרת, מספק פתרון מלא עבור יישום ספציפי או שוק אנכי. ה-Iridium 9602N אידיאלי עבור פתרונות M2M, כולל מעקב אחר כלי שיט ימיים, ניטור ציוד ומיקום אוטומטי של כלי רכב.
שירות SBD הגלובלי של Iridium עם זמן אחזור נמוך הוא הפתרון האידיאלי לניטור כל דבר, ממכולות ומשאיות ועד מטוסים ואוניות. זה משולב על ידי משווקי הערך המוסף של Iridium ביישומי שוק אנכיים בתעשיות כגון נפט וגז, רכבת, ימית, אווירונאוטיקה, שירותים וממשל/צבא.
Iridium 9602N הוא מקלט משדר בעל לוח יחיד המסופק כמודול משדר "קופסה שחורה". כל ממשקי המכשיר מסופקים על ידי מחבר ממשק מרובה פינים יחיד, בנוסף למחבר האנטנה. רק מקלט המשדר הליבה מסופק עם ה-9602N. כל שאר פונקציות יישום השדה של משתמשי הקצה כגון GPS, בקרת לוגיקה מבוססת מיקרו-מעבד, כניסות דיגיטליות ואנלוגיות, ספק כוח ואנטנה של יציאות דיגיטליות ואנלוגיות חייבות להיות מסופקות על ידי מפתח הפתרון. ממשק המכשיר על פני מחבר המשתמש מורכב מממשק נתונים טוריים, כניסת מתח DC, פלט זמין ברשת וקו בקרה להפעלה/כיבוי. ה-Iridium 9602N אינו משלב, ואינו דורש, מודול מזהה מנוי (הידוע גם ככרטיס SIM) שיוכנס למקלט המשדר. ה-Iridium 9602M מיועד לשמש כמודול מקלט-משדר המותקן במערכת מארחת אחרת.
Specifications
| משלוח מ | CALGARY, AB, CANADA |
|---|---|
| דֶגֶם | 9602N |
| חלק מס' | 4629A-9603N |
| סוג המוצר | SATELLITE M2M |
| אזור שימוש | 100% GLOBAL |
| מותג | IRIDIUM |
| רֶשֶׁת | IRIDIUM |
| שֵׁרוּת | IRIDIUM SBD |
| השתמש בסוג | יַמִי, שֶׁל כְּלֵי רֶכֶב |
| POWER REQUIREMENTS | +5 V +/- 0.5 V |
| טמפרטורת פעולה | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| תדירות | L BAND (1-2 GHz) |
| APPLICATIONS | ENVIRONMENT & SAFETY MONITORING, FLEET MANAGEMENT, PERSONNEL & ASSET TRACKING, REMOTE AUTOMATION & CONTROL |
| אישורים | CE COMPLIANCE, FCC, RoHS |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| קבוצת כוכבים | 66 לוויינים |
| אורך | 41 mm |
| רוֹחַב | 45 mm |
| עוֹמֶק | 13 mm |
| מִשׁקָל | 30 grams |
Downloads
USER MANUALS
(Size: 1.2 MB)
BROCHURES
(Size: 2.7 MB)
Write a Review