Iridium Edge Pro Short Burst Data Satellite Modem (EDGEPRO9690)
In stock
- מותג:
- IRIDIUM
- דֶגֶם:
- EDGE PRO
- חלק מס':
- EDGEPRO9690
- ORIGIN:
- קנדה
- Warranty:
- 12 חודשים
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-Edge-Pro-SBD-Modem
Iridium Edge Pro™
Iridium Edge® Pro הוא מכשיר עצמאי Short Burst Data® (SBD) עם GPS בזמן אמת ופלטפורמת תכנות גמישה
(כלי תוכנה באמצעות JAVA), המאפשרת למפתחים ליצור ולהפעיל בקלות יישומים מותאמים אישית משלהם. זֶה
מסוף אירידיום מסחרי מדף כולל חיישן טמפרטורה ומד תאוצה בתוספת ממשקי BLE, USB ו-CanBus.
שווקי מפתח:
- ניהול צי
- ניטור מרחוק
- SCADA
- איתור נכסים
- יַמִי
Specifications
| דֶגֶם | EDGE PRO |
|---|---|
| חלק מס' | EDGEPRO9690 |
| סוג המוצר | SATELLITE M2M, SATELLITE TRACKING |
| אזור שימוש | 100% GLOBAL |
| מותג | IRIDIUM |
| רֶשֶׁת | IRIDIUM |
| שֵׁרוּת | IRIDIUM SBD |
| השתמש בסוג | FIXED, יַמִי, שֶׁל כְּלֵי רֶכֶב |
| טמפרטורת פעולה | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| תדירות | L BAND (1-2 GHz) |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| קבוצת כוכבים | 66 לוויינים |
| אורך | 127 mm (5") |
| רוֹחַב | 90 mm (3.54") |
| עוֹמֶק | 41 mm (1.61") |
| מִשׁקָל | 200 grams (7.05 oz) |
Feature
רֶשֶׁת:
- גודל הודעה: 240 בתים (קבלה), 370 בתים (שידור)
- תדר: 1616 – 1626.5 מגה-הרץ
מֵכָנִי:
- מידות: 130 מ"מ (L) x 80 מ"מ (W) x 30 מ"מ (H)
- הגנה מפני כניסה: IP 67
- יציאות כבל צד ותחתון
סְבִיבָתִי:
- טווח טמפרטורת עבודה: -40C עד 85C
- טווח טמפרטורת אחסון: -40C עד 85C
ממשקים:
- ממשק פקודה RS232 AT
- קווי בקרה להפעלה/כיבוי
כּוֹחַ:
- ספק כוח (9-32V), SAE J1455 מוגן להטפת עומס
- הגנת קוטביות הפוכה
- הספק מקסימלי: 1.6W (שיא לפרץ שידור קצר)
- מצבי צריכת חשמל נמוכה: < 100uA
הסמכות:
- אישור רשת לוויין Iridium®
- אישורי FCC, IC, CE, אוסטרליה
- תואם RoHS
מפת הכיסוי העולמית של אירידיום

אירידיום היא הספקית היחידה של פתרונות קול ונתונים לווייניים גלובליים באמת עם כיסוי מלא של כדור הארץ (כולל אוקיינוסים, דרכי אוויר ואזורי קוטב). טלפונים של אירידיום מספקים שירותי תקשורת חיוניים לאזורים מרוחקים וממנו שבהם אין צורה אחרת של תקשורת זמינה.
Support
IRIDIUM EDGE Factsheet (PDF)
IRIDIUM EDGE מדריך התקנה מהירה (PDF)
IRIDIUM EDGE מדריך למשתמש (PDF)