Thuraya IP + מודם לווין נייד בפס רחב
In stock
- מותג:
- THURAYA
- דֶגֶם:
- IP+
- חלק מס':
- 9104
- ORIGIN:
- ארצות הברית
- Warranty:
- 12 חודשים
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thuraya-IP-Plus-Modem
מספק את מהירויות ה-IP המהירות ביותר ממסוף בגודלו, Thuraya IP+ מתוכנן לתמוך במגוון רחב של יישומים קריטיים למשימה. נייד מאוד, Thuraya IP+ ניתן לפרוס בקלות מתרמיל לפס רחב תוך שניות ומאפשר לך לנצל את היתרונות של גישה אמינה בפס רחב ממיקומים המכוסים על ידי רשת הלוויין הנרחבת של Thuraya.
עֲבוֹדָה. אימייל. לִגלוֹשׁ. סקייפ. פייסבוק. בְּכָל מָקוֹם.
יכולות ה-IP המהיר של Thuraya IP+ מאפשרות למשתמשים לגשת לרשתות ארגוניות ולהתחבר עם עמיתים, בני משפחה וחברים באמצעות דואר אלקטרוני, מדיה חברתית ויישומי VoIP, בכל מקום ומתי שהם צריכים את זה.
Specifications
| משלוח מ | DUBAI, UAE |
|---|---|
| דֶגֶם | IP+ |
| חלק מס' | 9104 |
| סוג המוצר | אינטרנט לווייני |
| אזור שימוש | EUROPE, AFRICA, ASIA, AUSTRALIA |
| MANUFACTURER | HUGHES |
| מותג | THURAYA |
| רֶשֶׁת | THURAYA |
| שֵׁרוּת | THURAYA IP |
| השתמש בסוג | PORTABLE |
| סוג אביזר | TERMINAL |
| INGRESS PROTECTION | IP 55 |
| תדירות | L BAND (1-2 GHz) |
| מאפיינים | INTERNET, EMAIL |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| קבוצת כוכבים | 2 לוויינים |
| אורך | 216 mm (8.5") |
| רוֹחַב | 216 mm (8.5") |
| עוֹמֶק | 45 mm |
| מִשׁקָל | 1.4 kg (3.1 lbs) |
מפת כיסוי IP+ של Thuraya

רשת הלוויין החזקה של Thuraya מספקת כיסוי במקומות המרוחקים ביותר, ומבטיחה תקשורת לוויינית נטולת גודש כדי לשמור אותך מחובר בכל עת. מעיצוב לוויין חדשני ועד לאמינות של כל מכשיר ואביזר Thuraya, אנו מספקים פתרון תקשורת לווייני מעולה באמת מעבר לגבולות המערכות היבשתיות והרשתות הסלולריות.
רשת Thuraya אינה מכסה את צפון או דרום אמריקה.