טלפון לווין Thuraya XT-LITE
Out of stock
- מותג:
- THURAYA
- דֶגֶם:
- XT LITE
- ORIGIN:
- קוריאה הדרומית
- Warranty:
- 12 חודשים
- AVAILABILITY:
- CURRENTLY UNAVAILABLE
- SKU:
- Thuraya-XT-LITE-Sat-Phone
- Buy 2 for 587.95 $ each and save 2%
- Buy 5 for 575.95 $ each and save 4%
- Buy 10 for 569.95 $ each and save 5%
- Buy 20 for 563.95 $ each and save 6%
- Buy 50 for 557.95 $ each and save 7%
- Buy 100 for 551.95 $ each and save 8%
טלפון לווין Thuraya XT-LITE
ה-Thuraya XT-LITE מספק קישוריות אמינה לטלפון לוויין עם ערך ללא תחרות. הוא מיועד למשתמשים מודעים לעלות שצריכים להישאר מחוברים בצורה מאובטחת, מבלי להתפשר על חיבור ברור וללא הפרעות. זה מאוד קל לשימוש. אתה יכול לבצע שיחות טלפון ולשלוח הודעות SMS במצב לווין, בין אם אתה חוצה את המדבר, שייט בים או מטפס על הרים.
שיחות והודעות טקסט במצב לווין
בצע שיחות ושלח הודעות SMS במצב לווין בכל פעם שאין רשת יבשתית זמינה. האנטנה המתקדמת הכל-כיוונית מבטיחה תקשורת ללא הפרעה, ומציעה פונקציונליות חלקה של הליכה-ודיבור לשיחות תוך כדי תנועה.
חיי סוללה לאורך זמן
Thuraya XT-LITE מאפשר תקשורת אמינה עם סוללה עמידה המספקת עד שש שעות דיבור ועד 80 שעות המתנה.
קלות שימוש
פשוט טען את הטלפון שלך וודא שכרטיס ה-SIM שלך פועל. זה כזה פשוט. לאחר מכן תוכל לתכנת את ה-Thuraya XT-LITE לאחת מ-13 השפות הזמינות (סינית פשוטה זמינה כקושחה נפרדת).
נתמך על ידי רשת הלוויין החזקה והחזקה ביותר
רשת הלוויין של Thuraya ידועה כבעלת הכיסוי הלוויין האמין ביותר, כולל כ-160 מדינות או שני שלישים מהכדור הארץ. ה-Thuraya XT-LITE מאפשר לך לקבל התראה על שיחה גם כאשר אנטנת הלוויין מונחת, ושומרת אותך מחובר בכל עת.
תכונות נוספות כוללות: ספר כתובות, אזעקות, מחשבון, לוח שנה, יומני שיחות, שיחות ועידה, קבוצות אנשי קשר, חיוג מהיר, שעון עצר וזמן עולם.
Specifications
| UPC | 8809260440173 |
|---|---|
| משלוח מ | DUBAI, UAE |
| דֶגֶם | XT LITE |
| סוג המוצר | טלפון לווייני |
| אזור שימוש | EUROPE, AFRICA, ASIA, AUSTRALIA |
| מותג | THURAYA |
| רֶשֶׁת | THURAYA |
| שֵׁרוּת | THURAYA VOICE |
| השתמש בסוג | כף יד |
| סוג אביזר | HANDSET |
| תדירות | L BAND (1-2 GHz) |
| מהירות נתונים | N/A |
| שפות נתמכות | ENGLISH, ARABIC, FARSI, FRENCH, GERMAN, HINDI, ITALIAN, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH, TURKISH, URDU |
| מאפיינים | PHONE, TEXT MESSAGING |
| קבוצת כוכבים | 2 לוויינים |
| זמן דיבור | UP TO 6 HOURS |
| זמן המתנה | UP TO 80 HOURS |
| אורך | 128 mm (5.04") |
| רוֹחַב | 53 mm (2.09") |
| עוֹמֶק | 27 mm (1.06") |
| מִשׁקָל | 186 grams (6.56 oz) |
מפת כיסוי Thuraya XT-Lite

רשת הלוויין החזקה של Thuraya מספקת כיסוי במקומות המרוחקים ביותר, ומבטיחה תקשורת לוויינית נטולת גודש כדי לשמור אותך מחובר בכל עת. מעיצוב לוויין חדשני ועד לאמינות של כל מכשיר ואביזר Thuraya, אנו מספקים פתרון תקשורת לווייני מעולה באמת מעבר לגבולות המערכות היבשתיות והרשתות הסלולריות.
רשת Thuraya אינה מכסה את צפון או דרום אמריקה.