iDirect Evolution X1 DVB-S2 נתב לוויני מרוחק
calcActive())">
חבילת ריחוק חסכונית אידיאלית לרשתות בקנה מידה גדול עבור SCADA, נקודת מכירה, ATM, פמטוקלים, ויישומים קטנים של עסקים. התכונות המרוחקות כוללות DVB-S2/ACM ו-TDMA אדפטיבי, ניתוב, פונקציית VLAN, QoS והצפנה AES אופציונלית.
In stock
- מותג:
- IDIRECT
- דֶגֶם:
- X1
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- iDirect-Evolution-X1-Router
712.73 $
iDirect Evolution X1 DVB-S2 רוטור לוויני מרוחק
חבילת מרוחקת חסכונית אידיאלית לרשתות בקנה מידה גדול עבור SCADA, נקודת מכירה, ATM, פמטוקלים, ויישומים של עסקים קטנים. המרוחק כולל DVB-S2/ACM ו-TDMA אדפטיבי, ניתוב, פונקציונליות VLAN, QoS והצפנת AES אופציונלית.
Specifications
| דֶגֶם | X1 |
|---|---|
| סוג המוצר | אינטרנט לווייני |
| מותג | IDIRECT |
| רֶשֶׁת | VSAT |
| תדירות | Ku BAND, C BAND (4-8 GHz) |
| אישורים | CE COMPLIANCE, FCC, RoHS |
| אורך | 22.9 cm (9") |
| רוֹחַב | ["17.3 ס"מ (6.8\")"] |
| עוֹמֶק | 4.6 cm (1.8") |
| מִשׁקָל | 0.82 kg (1.8 lb) |
Write a Review