iNetVu FLY-1801 1.8m Ku או C Band אנטנה (FLY-1801)
In stock
- מותג:
- INETVU
- דֶגֶם:
- FLY-1801
- Warranty:
- 24 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- iNetVu-FLY-1801-Antenna
iNetVu FLY-1801 1.8m Ku Band אנטנה (FLY-1801)
אנטנת iNetVu FLY-1801 היא יחידת רכישה אוטומטית באורך 1.8 מ' ניידת במיוחד, הניתנת להגדרה עם בקר iNetVu 7024C וניתן להרכיב אותה תוך פחות מ-20 דקות על ידי אדם אחד. האנטנה כוללת רפלקטור סיבי פחמן בן 6 חלקים עם דום קומפקטי ותוכננה לתמורה במחיר תוך מתן ביצועים יוצאי דופן באריזה קלה.
בין אם אתה פועל ברצועת Ku או C, מערכת Flyaway של 1.8 מטר מוגדרת בקלות כדי לספק גישה מיידית לתקשורת לוויינית עבור כל יישום הדורש קישוריות אמינה ו/או מרחוק בסביבה קשוחה. מתאים באופן אידיאלי לתעשיות כמו ניהול אסונות, צבא, חיפושי נפט וגז, כרייה, בנייה, משרדים ניידים ושירותי חירום.
Specifications
| דֶגֶם | FLY-1801 |
|---|---|
| SECONDARY DEVELOPMENT | SUPPORTED |
| סוג המוצר | אינטרנט לווייני |
| מותג | INETVU |
| רֶשֶׁת | VSAT |
| השתמש בסוג | PORTABLE |
| סוג אביזר | ANTENNA |
| גודל אנטנה | 180 cm |
| טמפרטורת פעולה | -30°C to 60°C (-22°F to 140°F) |
| SURVIVAL TEMPERATURE | -40ºC to 65ºC (-40°F to 150°F) |
| INGRESS PROTECTION | IP 66 |
| תדירות | Ku BAND, C BAND (4-8 GHz) |
| POLARIZATION | ± 95º |
| AZIMUTH RANGE | Full 360º in overlapping, 200º sectors |
| ELEVATION RANGE | 0° to 90° |
Feature
תכונות אנטנת iNetVu FLY-1801 1.8m Ku או C Band
• אנטנת Flyaway FLY-1801 כוללת רפלקטור סיבי פחמן בן 6 חלקים
• בקר מכוון אוטומטי בלחצן אחד רוכש כל לוויין Ku או C תוך 2 דקות
• הנעת 3 צירים
• תומך בשליטה ידנית
• חומרה/מהדקים שבויים
• אין צורך בכלים להרכבה
• זמן הקמה פחות מ-20 דקות, אדם אחד
• תוכנן לעבוד עם בקר inetVu® 7710
• יכולת פילוס למשטחים לא אחידים
• אחריות רגילה לשנתיים