Beam IntelliDOCK 9555 - Bundel Stasiun Docking Bluetooth (9555ID-SB)
-
x
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
In stock
| BAGIAN # | 9555ID-SB |
|---|---|
| TIPE PRODUK | TELEPON SATELIT |
| AREA PENGGUNAAN | 100% GLOBAL |
| MEREK | BEAM |
| JARINGAN | IRIDIUM |
| MELAYANI | IRIDIUM VOICE |
| JENIS PENGGUNAAN | FIXED, MARITIM, KENDARAAN |
| JENIS AKSESORIS | BUNDLE |
| SUHU OPERASIONAL | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| COCOK DENGAN | IRIDIUM 9555 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| KONSTELASI | 66 SATELIT |
| PANJANG | 20 cm (7.9") |
| LEBAR | 7.5 cm (3") |
| KEDALAMAN | 6.5 cm (2.6") |
| BERAT | 0.32 kg |
Dalam kotak:
Sinar IntelliDOCK 9555
Braket pemasangan baja ram-mount
Antarmuka & kabel daya
Panduan pengguna
Manual Instalasi