Motorola DP4401e Digital Two-Way Radio UHF Model (MDH56RDC9RA1AN)
calcActive())">
In stock
- ブランド:
- MOTOROLA
- 一部 #:
- MDH56RDC9RA1AN
- ORIGIN:
- マレーシア
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Motorola-MDH56RDC9RA1AN
$1,041.92
DP4401e Digital Two-WAy Radio UHF Model (MDH56RDC9RA1AN)
Specifications
| 一部 # | MDH56RDC9RA1AN |
|---|---|
| 製品の種類 | TWO-WAY RADIO |
| ブランド | MOTOROLA |
| 使用タイプ | ハンドヘルド |
| INGRESS PROTECTION | IP 54 |
| 長さ | 131 mm |
| 幅너비 | 59 mm |
| 深さ | 22 mm |
Write a Review