ໂທລະສັບດາວທຽມ Iridium 9555N (BPKTN1901)
In stock
- ຍີ່ຫໍ້:
- IRIDIUM
- ຮູບແບບ:
- 9555N
- ພາກທີ #:
- BPKTN1901
- ORIGIN:
- ໄທ
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-9555-Satellite-Phone
Specifications
| UPC | 609728382551 |
|---|---|
| HS CODE | 85176200 |
| SHIPS FROM | ARIZONA, USA, CALGARY, AB, CANADA, DUBLIN, IRELAND |
| ຮູບແບບ | 9555N |
| ພາກທີ # | BPKTN1901 |
| PRODUCT TYPE | ໂທລະສັບດາວທຽມ |
| ພື້ນທີ່ນຳໃຊ້ | 100% GLOBAL |
| ຍີ່ຫໍ້ | IRIDIUM |
| ເຄືອຂ່າຍ | IRIDIUM |
| ການບໍລິການ | IRIDIUM VOICE |
| ໃຊ້ປະເພດ | ມືຖື |
| ປະເພດອຸປະກອນເສີມ | HANDSET |
| ຄວາມຖີ່ | L BAND (1-2 GHz) |
| ອຸນຫະພູມປະຕິບັດການ | -10°C to 55°C (14°F - 131°F) |
| ຄວາມໄວຂອງຂໍ້ມູນ | UP TO 2.4 kbps (SEND / RECEIVE) |
| SUPPORTED LANGUAGES | ENGLISH, ARABIC, CZECH, CHINESE, DANISH (DANSK), DUTCH (NEDERLANDS), FINNISH (SUOMI), FRENCH, GERMAN, GREEK, HEBREW, HUNGARIAN, ITALIAN, JAPANESE, KOREAN, NORWEGIAN (NORSK), POLISH, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH, SWEEDISH, TURKISH |
| ຄຸນລັກສະນະ | PHONE, TEXT MESSAGING, FREE INCOMING CALLS*, FREE INCOMING SMS**, FREE VOICEMAIL*** |
| ໃບຢັ້ງຢືນ | IRIDIUM CERTIFIED, FCC, INDUSTRY CANADA |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| CONSTELLATION | 66 ດາວທຽມ |
| ເວລາສົນທະນາ | UP TO 4 HOURS |
| STANDBY TIME | UP TO 30 HOURS |
| ប្រវែង | 143 mm |
| ກວ້າງ | 55 mm |
| ຄວາມເລິກ | 30 mm |
| ນ້ຳໜັກ | 266 grams (9.4 oz) |
Feature
ຄຸນສົມບັດ Iridium 9555
ການອອກແບບລະດັບອຸດສາຫະກໍາສໍາລັບຄວາມທົນທານທີ່ບໍ່ມີການປຽບທຽບ
ຮ່ອງຮອຍທາງກາຍະພາບທີ່ກະທັດຮັດເພື່ອການພົກພາສະດວກ
ການໂຕ້ຕອບຜູ້ໃຊ້ທີ່ເຂົ້າໃຈງ່າຍສໍາລັບການທໍາງານນອກກ່ອງ
ປັບປຸງຄວາມສາມາດໃນການສົ່ງຂໍ້ຄວາມ SMS ແລະອີເມລ໌
ລຳໂພງແບບປະສົມປະສານ
ຄວາມສາມາດຂອງຊຸດຫູຟັງ ແລະແບບບໍ່ມີມື
ເສົາອາກາດ stowed ພາຍໃນ
ພອດຂໍ້ມູນ Mini-USB ແລະຮອງຮັບໂທລະສັບເປັນໂມເດັມ
21 ພາສາເມນູທີ່ຮອງຮັບ
ຈໍສະແດງຜົນ
200 ຕົວອັກສອນ illuminated graphic
ປະລິມານ, ສັນຍານ ແລະເຄື່ອງວັດແທກຄວາມແຮງຂອງແບັດເຕີຣີ
ປຸ່ມກົດທີ່ທົນທານຕໍ່ສະພາບອາກາດທີ່ມີແສງສະຫວ່າງ
ຄຸນສົມບັດການໂທ
ລຳໂພງແບບປະສົມປະສານ
ເຊື່ອມຕໍ່ດ່ວນກັບຂໍ້ຄວາມສຽງ Iridium
ຄວາມສາມາດສອງທາງ SMS ແລະອີເມລ໌ສັ້ນ
ລະຫັດການເຂົ້າເຖິງສາກົນທີ່ສາມາດໃຊ້ກ່ອນໂຄງການ (00 ຫຼື +)
ກ່ອງຈົດໝາຍສຳລັບສຽງ, ຕົວເລກ ແລະຂໍ້ຄວາມ
ເລືອກສຽງເອີ້ນເຂົ້າແລະສຽງເຕືອນ (8 ທາງເລືອກ)
ຄວາມຊົງຈໍາ
ປື້ມທີ່ຢູ່ພາຍໃນ 100 ລາຍການ, ມີຄວາມສາມາດສໍາລັບເບີໂທລະສັບຫຼາຍ, ທີ່ຢູ່ອີເມວ ແລະບັນທຶກ
ປື້ມທີ່ຢູ່ຊິມກາດທີ່ມີຄວາມຈຸ 155-ເຂົ້າ
ປະຫວັດການໂທຍັງຄົງຮັກສາສາຍທີ່ໄດ້ຮັບ, ບໍ່ໄດ້ຮັບ ແລະໂທອອກ
ຄຸນນະສົມບັດການຄວບຄຸມການນໍາໃຊ້
ໂມງຈັບເວລາໂທທີ່ຜູ້ໃຊ້ສາມາດຕັ້ງຄ່າໄດ້ເພື່ອຈັດການຄ່າໃຊ້ຈ່າຍ
ລັອກປຸ່ມກົດ ແລະ ລັອກ PIN ເພື່ອຄວາມປອດໄພເພີ່ມເຕີມ
What's included
ແຜນທີ່ການຄຸ້ມຄອງໂລກ Iridium

Iridium ໃຫ້ບໍລິການການສື່ສານທີ່ສໍາຄັນໄປແລະຈາກເຂດຫ່າງໄກສອກຫຼີກທີ່ບໍ່ມີຮູບແບບການສື່ສານອື່ນໆທີ່ມີຢູ່. ຂັບເຄື່ອນໂດຍກຸ່ມດາວໂລກທີ່ມີຄວາມຊັບຊ້ອນທີ່ເປັນເອກະລັກຂອງດາວທຽມວົງໂຄຈອນໂລກຕ່ໍາ (LEO) 66 ດວງ, ເຄືອຂ່າຍ Iridium® ສະຫນອງການເຊື່ອມຕໍ່ສຽງ ແລະຂໍ້ມູນທີ່ມີຄຸນນະພາບສູງຜ່ານພື້ນຜິວທັງໝົດຂອງດາວເຄາະ, ລວມທັງທົ່ວສາຍການບິນ, ມະຫາສະໝຸດ, ແລະເຂດຂົ້ວໂລກ. ຮ່ວມກັນກັບລະບົບນິເວດຂອງບໍລິສັດຄູ່ຮ່ວມງານ, Iridium ສະຫນອງການປະກອບຄວາມຄິດສ້າງສັນແລະອຸດົມສົມບູນຂອງການແກ້ໄຂທີ່ເຊື່ອຖືໄດ້ສໍາລັບຕະຫຼາດທີ່ຕ້ອງການການສື່ສານທົ່ວໂລກຢ່າງແທ້ຈິງ.
ຫ່າງຈາກໂລກພຽງແຕ່ 780 ກິໂລແມັດ, ຄວາມໃກ້ຊິດຂອງເຄືອຂ່າຍ LEO ຂອງ Iridium ຫມາຍເຖິງການປົກຫຸ້ມຂອງເສົາ-ຫາເສົາ, ເສັ້ນທາງສາຍສົ່ງທີ່ສັ້ນກວ່າ, ສັນຍານທີ່ເຂັ້ມແຂງກວ່າ, ຄວາມຊັກຊ້າຕ່ໍາ, ແລະເວລາລົງທະບຽນສັ້ນກວ່າດາວທຽມ GEO. ຢູ່ໃນອາວະກາດ, ແຕ່ລະດາວທຽມ Iridium ໄດ້ຖືກເຊື່ອມຕໍ່ເຖິງສີ່ອັນອື່ນເພື່ອສ້າງເຄືອຂ່າຍແບບເຄື່ອນໄຫວທີ່ສົ່ງການຈະລາຈອນລະຫວ່າງດາວທຽມເພື່ອຮັບປະກັນການຄຸ້ມຄອງທົ່ວໂລກ, ເຖິງແມ່ນວ່າລະບົບທ້ອງຖິ່ນແບບດັ້ງເດີມບໍ່ສາມາດໃຊ້ໄດ້.