Beam IsatDock LITE برای Inmarsat IsatPhone Pro (ISD LITE)
In stock
- نام تجاری:
- BEAM
- مدل:
- ISD LITE
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Inmarsat-Beam-IsatPhone-Lite
Beam IsatDock LITE برای Inmarsat IsatPhone Pro (ISD LITE)
Beam IsatDock LITE برای Inmarsat's IsatPhone Pro امکان نصب نیمه دائمی بر روی برنامه های مختلف را فراهم می کند که در آن دسترسی آسان به خدمات صوتی استاندارد و *داده برای برنامه های کاربردی خشکی و دریایی مورد نیاز است.
IsatDock LITE این امکان را به IsatPhone Pro میدهد تا همیشه روشن و آماده دریافت تماسهای ورودی باشد، که میتوان از طریق بلوتوث لوازم جانبی یا گوشی خصوصی اختیاری به آنها پاسخ داد. گوشی IsatPhone Pro بهطور ایمن در داک قرار میگیرد که قابلیت قفل کردن کلید را نیز دارد، سایر ویژگیها شامل شارژ تلفن، پورت USB *داده، زنگ داخلی است و به آنتن و برق اجازه میدهد تا به طور دائم به داک آماده استفاده متصل شوند. گوشی IsatPhone Pro به راحتی با فشار دادن یک دکمه در بالای داک وارد و خارج می شود و در صورت لزوم استفاده از آن را به دور از داک بسیار آسان می کند.
Specifications
| مدل | ISD LITE |
|---|---|
| نوع محصول | تلفن ماهواره ای |
| منطقه استفاده | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| نام تجاری | BEAM |
| شبکه | INMARSAT |
| سرویس | INMARSAT VOICE |
| استفاده از TYPE | FIXED, دریایی, وسیله نقلیه |
| نوع لوازم جانبی | DOCKING STATION |
| دمای عملیات | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -35°C to 85°C (-31°F to 185°F) |
| فرکانس | L BAND (1-2 GHz) |
| COMPATIBLE WITH | ISATPHONE PRO |
Feature
ویژگی های Beam IsatDock LITE
• تلفن را همیشه شارژ نگه می دارد
• زنگ داخلی قابل تنظیم
• LED وضعیت با روشنایی قابل تنظیم
• شامل براکت رم جهانی است
• پشتیبانی از صدا و داده
• گوشی اختیاری حریم خصوصی
• طراحی باریک
• پلاستیک ABS با کیفیت بالا
• مکانیزم درج تک عمل
• راهنماهای درج
• رها کردن تک دکمه
• کلید قابل قفل شدن
• گزینه های نصب جهانی
• اتصال آنتن GSPS/GPS قوی
• دکمه های کنترلی در دسترس
• 24 ماه گارانتی
What's included
آنچه شامل می شود:
• IsatDock LITE
• براکت نصب جهانی (RAM)
• کلید قفل گوشی
• کابل برق 10-32 ولت DC
• راهنمای کاربر
• راهنمای شروع سریع