سیستم جهانی 3 محوره Intellian t130Q با بازتابنده 125 سانتی متری (49.2 اینچی) و چهارگانه LNB جهانی (T3-131AQS)
In stock
- نام تجاری:
- INTELLIAN
- مدل:
- t130Q
- قسمت #:
- T3-131AQS
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-t130-System-T2-1317S
سیستم تلویزیون ماهواره ای دریایی Intellian t130 (T2-1317S)
برای کسانی که ناوگان بزرگتری را مدیریت میکنند، t110W / t110Q میتواند با هر سیستم ارتباطی ماهوارهای ساخته شده هوشمند (VSAT یا FleetBroadband) متصل شود تا بدون توجه به اینکه کشتی در کجا در سراسر جهان قرار دارد، دسترسی و مدیریت از راه دور از طریق Aptus Web را امکانپذیر میکند.
با استفاده از ACU با قابلیت Wi-Fi، کاربران می توانند به صورت بی سیم به t110W / t110Q با استفاده از Aptus PC یا Aptus Mobile، یک برنامه موبایل iOS که برای دانلود رایگان از طریق اپ استور در دسترس است، متصل شوند. Aptus به کاربران عیب یابی فوری، عملکردهای ثبت عملکرد و به روز رسانی با یک لمس سیستم عامل آنتن و کتابخانه جهانی ماهواره را ارائه می دهد و اطمینان حاصل می کند که آنتن در هر زمان اوج عملکرد را ارائه می دهد.
عملکرد بی نظیر ماهواره در دریا
یافتن ماهواره در فاصله 22000 مایلی کار آسانی نیست، اما به لطف فناوری جستجوی برد گسترده Intellian، آنتنهای ما در محدوده وسیعتری جستجو میکنند و در عرض چند ثانیه روی سیگنال قفل میشوند - چهار تا پنج برابر سریعتر از آنتنهای معمولی.
نگه داشتن آن سیگنال در حین حرکت یا هنگام حرکت قایق دلیل دیگری برای انتخاب Intellian است. فناوری کج شدن پرتو دینامیکی (DBT) ثبت اختراع ما از تجزیه و تحلیل پرتوی هوشمند و بیدرنگ برای حفظ قویترین سیگنال حتی زمانی که کشتی با سرعتهای بالا یا در آب و هوای نامساعد حرکت میکند، استفاده میکند. همچنین نیاز به تنظیم دائمی ظرف را کاهش می دهد و باعث کاهش استهلاک کلی آنتن می شود.
Specifications
| مدل | t130Q |
|---|---|
| قسمت # | T3-131AQS |
| نوع محصول | SATELLITE TV |
| نام تجاری | INTELLIAN |
| استفاده از TYPE | دریایی |
| دمای عملیات | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| فرکانس | Ku BAND |
| گواهینامه ها | CE COMPLIANCE, FCC |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| RF OUTPUT | DUAL / QUAD OUTPUT |