سیستم تلویزیون ماهوارهای دریایی 3 محوره Intellian t80Q با بازتابنده 85 سانتیمتری (33.5 اینچی) و چهارگانه LNB جهانی (T3-91AQ)
Out of stock
- نام تجاری:
- INTELLIAN
- مدل:
- t80Q
- قسمت #:
- T3-91AQ
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Intellian-t80Q-System-T3-91AQ
سیستم تلویزیون ماهوارهای دریایی جهانی سه محوره Intellian t80Q با دیش 85 سانتیمتری (33.5 اینچی) و WorldView LNB (T3-91AQ)
بهینه شده برای بازار اروپا
Intellian راه حل مناسبی را برای اهداف مشتری اروپایی ارائه می دهد. این ساده، آسان، قابل اعتماد و مقرون به صرفه است. برای کشتیهایی که ممکن است در آینده به پوشش تلویزیون جهانی نیاز داشته باشند، یک کیت تبدیل برای مدل WorldView LNB نیز موجود است.
دریافت سیگنال DVB / DVB-S2
T80Q 3 محوره کاملاً تثبیت شده یک سیستم آنتن تلویزیون ماهواره ای 85 سانتی متری است که منحصراً برای پشتیبانی از مشاهده تمام برنامه های پخش با کیفیت استاندارد (SD) و HD از طریق DVB و آخرین استانداردهای خدمات تلویزیون ماهواره ای DVB-S2 طراحی شده است.
پورت اترنت مدیریت اختصاصی
پورت مدیریت اترنت در جلوی ACU اتصال شبکه مستقیم و ساده را بین رایانه شخصی و ACU امکان پذیر می کند. پورت مدیریت به طور پیشفرض از اتصال شبکه DHCP پشتیبانی میکند و به پیکربندی IP خودکار و دسترسی سریع به راهحل مدیریت از راه دور Intellian، Aptus Web اجازه میدهد.
کتابخانه جهانی ماهواره
t80Q شامل کتابخانه جهانی ماهواره ای از پیش برنامه ریزی شده است که به قایقرانان اجازه می دهد در حین سفر از منطقه ای به منطقه دیگر، ماهواره مورد نظر را انتخاب کنند. جابجایی از یک منطقه به منطقه دیگر به سادگی چند ضربه دکمه روی تلفن هوشمند یا تبلت شما است.
ساخت و ساز ناهموار
طراحی مکانیکی ساده و در عین حال پیچیده t80Q که با استانداردهای لرزش و شوک بسیار بالای Intellian ساخته شده است، می تواند در برابر شدیدترین محیط های دریایی مقاومت کند و تضمین شده است که سیگنال ماهواره را فوراً در هر شرایط آب و هوایی ردیابی و قفل می کند.
اتصال بی سیم
Wi-Fi داخلی به ACU امکان اتصال بی سیم را می دهد و می توان آن را با یک سوئیچ روشن و خاموش کرد. برای اتصال به ACU و نظارت، کنترل و تغییر تنظیمات سیستم به صورت بی سیم می توان از هر نوع دستگاه بی سیم مانند رایانه شخصی، لپ تاپ و گوشی های هوشمند استفاده کرد.

Specifications
| مدل | t80Q |
|---|---|
| قسمت # | T3-91AQ |
| نوع محصول | SATELLITE TV |
| منطقه استفاده | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| نام تجاری | INTELLIAN |
| استفاده از TYPE | دریایی |
| نوع لوازم جانبی | ANTENNA |
| ANTENNA SIZE | 85 cm (33.5 inch) |
| دمای عملیات | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| فرکانس | Ku BAND |
| وزن | 82,2 kg (181,2 livres) |
| RADOME HEIGHT | 114 cm (44.9 inch) |
| RADOME DIAMETER | 113 cm (44.5 inch) |