سیستم تلویزیون ماهوارهای دریایی جهانی سه محوره Intellian t130W با دیش 125 سانتیمتری (49.2 اینچ) و WorldView LNB (T3-131AWS)
Out of stock
- نام تجاری:
- INTELLIAN
- مدل:
- t130W
- قسمت #:
- T3-131AWS
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Intellian-t130W-Syst-T2-1317W2
سیستم تلویزیون ماهوارهای جهانی دریایی سه محوره Intellian t130W با دیش 125 سانتیمتری (49.2 اینچ) و WorldView LNB (T2-1317W2)
t130W اینتلیان برای پاسخگویی به نیازهای قایقهای تفریحی بزرگتر، قایقهای کاری و کشتیهای تجاری 80 دقیقه به بالا مناسب است. این آنتن ها با تثبیت 3 محوری، دامنه ارتفاعی وسیع و آزیموت نامحدود بدون باز کردن کابل، قادر به دریافت حتی در هنگام کار در نزدیکی استوا یا مناطق قطبی هستند. آنها طراحی، تولید و آزمایش شده اند تا در برابر ناهموارترین شرایط آب و هوایی مقاومت کنند.
Intellian WorldView LNB - سیستم یک آنتن ساخته شده برای مقابله با جهان
ماژول انحصاری Intellian WorldView LNB که توسط مهندسی داخلی Intellian طراحی و تولید شده است، سوئیچینگ یکپارچه بین برنامه نویسی قطبی دایره ای در آمریکای شمالی، مرکزی و جنوبی و برنامه نویسی قطبی خطی با استفاده از Universal Quad LNB در اروپا، خاورمیانه و آسیا و اقیانوسیه را ارائه می دهد. سیستم کنترل خودکار زاویه انحراف داخلی.
از دریافت بیوقفه تلویزیون ماهوارهای جهانی لذت ببرید
با توانایی دریافت خدمات تلویزیون ماهوارهای چند باندی و چند قطبی در سراسر جهان، قایقران دیگر نیازی به خاموش کردن دستی LNB در داخل گنبد آنتن ندارند، زمانی که کشتی به منطقه خدمات تلویزیون ماهوارهای دیگر میرود. با Intellian WorldView LNB تقریباً در هر کجا که هستید از دریافت بی وقفه برنامه های تلویزیون ماهواره ای لذت ببرید.
Specifications
| مدل | t130W |
|---|---|
| قسمت # | T3-131AWS |
| نوع محصول | SATELLITE TV |
| منطقه استفاده | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| نام تجاری | INTELLIAN |
| شبکه | DIRECTV, DISH NETWORK |
| استفاده از TYPE | دریایی |
| نوع لوازم جانبی | ANTENNA |
| ANTENNA SIZE | 125 cm (49.2 inch) |
| دمای عملیات | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| وزن | 117 kg (258 lb) |
| RADOME HEIGHT | 165.0 cm (65 inch) |
| RADOME DIAMETER | 169 cm (66.5 inch) |
| VESSEL SIZE | OVER 80 FEET |