سیستم جهانی 3 محوره C-Ku دو باند Intellian t240CK با بازتابنده 240 سانتی متری (94.5 اینچی) و WorldView LNB Gen 2 (T3-246AC)
In stock
- نام تجاری:
- INTELLIAN
- مدل:
- t240CK
- قسمت #:
- T3-246AC
- ORIGIN:
- کرهٔ جنوبی
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- ALLOW 8 TO 12 WEEKS FOR DELIVERY
- SKU:
- Intellian-t240CK-TV-System
سیستم تلویزیون ماهواره ای دریایی جهانی 3 محوره Intellian t240CK
t240CK اولین آنتن در جهان است که میتواند خدمات تلویزیون ماهوارهای HD و SD را روی باند C و Ku به طور همزمان از یک ماهواره دریافت کند. LNB WorldView چند باندی و چند قطبی Intellian به کاربران این امکان را میدهد تا با فشردن یک دکمه هر بار که کشتی به منطقه خدمات ماهوارهای متفاوتی میرود، بهطور یکپارچه به هر سرویس تلویزیون ماهوارهای در سراسر جهان متصل شوند.
فیبر آماده
ماژول Intellian FiberLink آنتن را با یک کابل فیبر نوری بدون تلفات به واحدهای زیر عرشه متصل می کند، که می تواند تا 2000 M اجرا شود و نصب روی کشتی را بسیار ساده می کند. با خروجی های RF متعدد از سوئیچ چندگانه زیر عرشه، هر دو گیرنده C- و Ku-Band را می توان متصل کرد و تجربه کاربری یکپارچه را برای مهمانان و خدمه هواپیما فراهم کرد.
راه حل مدیریت از راه دور
t240CK را می توان از هر مکانی در جهان با دسترسی به نرم افزار Aptus Web داخلی ACU قابل دسترسی، نظارت و کنترل کرد و ادغام کنندگان را قادر می سازد تا فعالیت های تعمیر و نگهداری معمول را به عنوان یک سرویس مدیریت شده انجام دهند. این عملکردها شامل ارتقاء سیستم عامل، نظارت بر پارامترهای ردیابی، ثبت داده های عملکرد، و تشخیص سیستم و موارد دیگر می باشد.
Specifications
| مدل | t240CK |
|---|---|
| قسمت # | T3-246AC |
| نوع محصول | SATELLITE TV |
| منطقه استفاده | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| نام تجاری | INTELLIAN |
| شبکه | DIRECTV, DISH NETWORK |
| استفاده از TYPE | دریایی |
| نوع لوازم جانبی | ANTENNA |
| ANTENNA SIZE | 240 cm (94 inch) |
| دمای عملیات | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -30°C ~ 70°C (-22°F ~ 158°F ) |
| فرکانس | Ku BAND, C BAND (4-8 GHz) |
| وزن | 630 kg (1389 lb) A/C |
| RADOME HEIGHT | 353.0 cm (139 inch) |
| RADOME DIAMETER | 330 cm (130 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz, C-band: 3.4 ~ 4.2 GHz |
| MINIMUM EIRP | C-band: 31 dBW, Ku-band: 35 dBW |