Beam IntelliDOCK 9555 - Bluetooth Docking Station Bundle (9555ID-SB)
-
x
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
ტელეფონები | გეგმები | ჩალიჩები | აქსესუარები | გაქირავება | მხარდაჭერა
In stock
| ნაწილი # | 9555ID-SB |
|---|---|
| ᲞᲠᲝᲓᲣᲥᲢᲘᲡ ᲢᲘᲞᲘ | სატელიტური ტელეფონი |
| გამოყენების ზონა | 100% GLOBAL |
| ბრენდი | BEAM |
| ქსელი | IRIDIUM |
| სერვისი | IRIDIUM VOICE |
| TYPE-ის გამოყენება | FIXED, საზღვაო, ავტომობილი |
| აქსესუარის ტიპი | BUNDLE |
| ᲝᲞᲔᲠᲐᲪᲘᲣᲚᲘ ᲢᲔᲛᲞᲔᲠᲐᲢᲣᲠᲐ | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| COMPATIBLE WITH | IRIDIUM 9555 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| თანავარსკვლავედი | 66 სატელიტი |
| სიგრძე | 20 cm (7.9") |
| სიგანე | 7.5 cm (3") |
| სიღრმე | 6.5 cm (2.6") |
| წონა | 0.32 kg |
Ყუთში:
სხივი IntelliDOCK 9555
ფოლადის სამაგრი სამაგრი
ინტერფეისი და დენის კაბელები
Ინსტრუქცია
ინსტალაციის სახელმძღვანელო