Beam PotsDOCK 9555 - RJ11 / POTS & Tracking Docking Station (9555PD)
ტელეფონები | გეგმები | ჩალიჩები | აქსესუარები | გაქირავება | მხარდაჭერა
In stock
- ბრენდი:
- BEAM
- მოდელი:
- POTSDOCK 9555
- ნაწილი #:
- 9555PD
- ORIGIN:
- ჩინეთი
- Warranty:
- 24 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-Beam-PotsDOCK-9555
PotsDOCK-ს ასევე აქვს ჩაშენებული Bluetooth მოდული ხმოვანი კავშირისთვის, ინტელექტუალური თვალთვალის და გაფრთხილების მოხსენების სისტემასთან ერთად PotsDOCK-ის ჩაშენებული GPS ძრავის გამოყენებით. გაფრთხილების და თვალთვალის მოდულის კონფიგურაცია შესაძლებელია პერიოდული გამოკითხვის ან საგანგებო გაფრთხილების მოხსენების მხარდასაჭერად.
Iridium 9555 სმარტფონი უსაფრთხოდ ჯდება დოკ სადგურზე, რომელიც აღჭურვილია ჩაშენებული Bluetooth, USB მონაცემებით, ტელეფონის დამუხტვასთან და ინტეგრირებულ ანტენასთან, მონაცემთა და დენის კავშირთან, რაც შესაძლებელს ხდის ყველა ანტენის კაბელს და ელექტროენერგიას მუდმივად იყოს დაკავშირებული დოკთან გამოსაყენებლად. Iridium 9555 ტელეფონი ადვილად არის ჩასმული და ამოღებული PotsDOCK-ის ზედა ღილაკზე დაჭერით, რაც აადვილებს 9555-ის ამოღებას ნებისმიერ დროს მშვიდად იმის ცოდნა, რომ ის ყოველთვის სრულად დატენილი იქნება.
PotsDOCK ასევე მხარს უჭერს არჩევითი კომპაქტური Beam Privacy Handset-ის გამოყენებას, რომელიც შეიძლება განთავსდეს PotsDOCK-ის გვერდით დამატებითი მოხერხებულობისთვის საჭიროების შემთხვევაში.
Specifications
| მოდელი | POTSDOCK 9555 |
|---|---|
| ნაწილი # | 9555PD |
| ᲞᲠᲝᲓᲣᲥᲢᲘᲡ ᲢᲘᲞᲘ | სატელიტური ტელეფონი |
| გამოყენების ზონა | 100% GLOBAL |
| ბრენდი | BEAM |
| ქსელი | IRIDIUM |
| სერვისი | IRIDIUM VOICE |
| TYPE-ის გამოყენება | FIXED, საზღვაო, ავტომობილი |
| აქსესუარის ტიპი | DOCKING STATION |
| ᲝᲞᲔᲠᲐᲪᲘᲣᲚᲘ ᲢᲔᲛᲞᲔᲠᲐᲢᲣᲠᲐ | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| სიხშირე | L BAND (1-2 GHz) |
| COMPATIBLE WITH | IRIDIUM 9555 |
| სერთიფიკატები | IRIDIUM CERTIFIED |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| თანავარსკვლავედი | 66 სატელიტი |
| სიგრძე | 200 mm |
| სიგანე | 75 mm (3.0") |
| სიღრმე | 65 mm (2.7") |
| წონა | 0.32 kg |
Feature
• თხელი ხაზის კომპაქტური მონტაჟი
• ინტეგრირებული Bluetooth კავშირი
• RJ11/POTS ინტერფეისი
• ხმოვანი, SMS, SBD და მიკროსქემის გადართვის მონაცემები
• ჩაშენებული თრექინგი და SOS
• USB მონაცემთა ინტერფეისი
• RS232 D9 სერიული ინტერფეისი
• აქსესუარი/ანთება
• 9-32V DC შეყვანა
• TNC და SMA GPS-ისთვის
• სრული სერთიფიცირებული, Iridium, RoHS, CE, IEC60945
• 2 წლიანი სარემონტო ან გამოცვლის გარანტია