Beam IntelliDOCK 9555 - Bluetooth Docking Station (9555ID)
ტელეფონები | გეგმები | პაკეტები | აქსესუარები | გაქირავება | მხარდაჭერა
In stock
- ბრენდი:
- BEAM
- ნაწილი #:
- 9555ID
- ORIGIN:
- ჩინეთი
- Warranty:
- 24 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-IntelliDOCK-9555-Docking
Iridium 9555 ტელეფონი უსაფრთხოდ ჯდება IntelliDOCK-ში, რომელიც აღჭურვილია ინტეგრირებული Bluetooth-ით, USB მონაცემთა პორტით, ინტეგრირებული ზარის სიგნალით, ტელეფონის დამუხტვით და ინტეგრირებული ანტენით, მონაცემთა და ენერგიის კავშირით, რაც შესაძლებელს ხდის ყველა ანტენის კაბელის და ენერგიის მუდმივად დაკავშირებას დოკინგ სადგურთან, მზად გამოყენებისთვის. Iridium 9555 ტელეფონი მარტივად შედის და გამოიღება IntelliDOCK-ის ზედა ნაწილზე ღილაკის დაჭერით, რაც ძალიან მარტივს ხდის 9555-ის ნებისმიერ დროს ამოღებას იმ მშვიდობით, რომ ის ყოველთვის სრულად დამუხტულია.
IntelliDOCK ასევე მხარს უჭერს დამატებითი კომპაქტური Beam Privacy Handset-ის გამოყენებას, რომელიც შეიძლება განთავსდეს IntelliDOCK-ის გვერდით დამატებითი კომფორტისთვის, თუ საჭირო იქნება." ]
Specifications
| ნაწილი # | 9555ID |
|---|---|
| ᲞᲠᲝᲓᲣᲥᲢᲘᲡ ᲢᲘᲞᲘ | სატელიტური ტელეფონი |
| გამოყენების ზონა | 100% GLOBAL |
| ბრენდი | BEAM |
| ქსელი | IRIDIUM |
| სერვისი | IRIDIUM VOICE |
| TYPE-ის გამოყენება | FIXED, საზღვაო, ავტომობილი |
| აქსესუარის ტიპი | DOCKING STATION |
| ᲝᲞᲔᲠᲐᲪᲘᲣᲚᲘ ᲢᲔᲛᲞᲔᲠᲐᲢᲣᲠᲐ | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| COMPATIBLE WITH | IRIDIUM 9555 |
| ᲛᲐᲮᲐᲡᲘᲐᲗᲔᲑᲚᲔᲑᲘ | PHONE, NARROWBAND, BLUETOOTH |
| სერთიფიკატები | IRIDIUM CERTIFIED, RoHS, C-TICK |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| თანავარსკვლავედი | 66 სატელიტი |
| სიგრძე | 20 cm (7.9") |
| სიგანე | ["7.5 სმ (3\")"] |
| სიღრმე | 6.5 cm (2.6") |
| წონა | 0.32 kg (1.3 lb) |
Feature
Beam IntelliDOCK 9555 - Bluetooth Docking Station (9555ID)
INTELLIDOCK CRADLE
• უსაფრთხოდ იჭერს 9555 ტელეფონს
• მყარი დიზაინი და კონსტრუქცია
• იტენებს 9555 ტელეფონს გამოყენებისთვის მზად
• ინტეგრირებული ანტენის კავშირი
• ტელეფონი ყოველთვის იტენება გამოყენებისთვის მზად
INTEGRATED BLUETOOTH®
• Bluetooth® ინტეგრირებული cradle-ში
• მხარს უჭერს Bluetooth® ხმის აქსესუარებს
• კომფორტული ხელის თავისუფალი ზარი
IN-BUILT RINGER
• ინტეგრირებული ზარის სიგნალი გაუმჯობესებული ზარის ინდიკაციისთვის VOICE, DATA, SMS, SBD
• მხარს უჭერს ყველა Iridium-ის ხმის, მონაცემების, SMS და SBD მომსახურებას
• წვდომა წინასწარ გადახდილი, შემდგომი გადახდილი & ეკიპაჟის ზარებზე
• Bluetooth® & USB მონაცემთა კავშირი
PRIVACY HANDSET
• მხარს უჭერს დამატებით Beam-ის კონფიდენციალურ ტელეფონს
• ავტომატური სენსორი პასუხის/გამორთვის ინტელიგენცია
INSTALLATION
• მხარს უჭერს 9 - 32V DC ენერგიის შესაყვანს
• მოქნილი მონტაჟი უნივერსალური სამაგრის საშუალებით, ასევე შესაფერისია კედელზე მონტაჟისთვის
• დამატებითი 110 - 240V AC პლაგი ხელმისაწვდომია
QUALITY
• პროფესიონალური ინდუსტრიული დიზაინი
• 2 წლის მშვიდობის გარანტია, ჩანაცვლების გარანტია
• 100% ქარხნულად გამოცდილი
• სრულად სერტიფიცირებული, Iridium-ის დამტკიცებული, RoHS, CE, IEC60945
What's included
In the Box:
Beam IntelliDOCK 9555
Ram-mount ფოლადის სამონტაჟო ბრეკეტი
ინტერფეისი და ენერგიის კაბელები
მომხმარებლის სახელმძღვანელო
მონტაჟის სახელმძღვანელო