Beam SatDOCK-G 9555 ხელის გარეშე ავტომობილის დოკინგ სადგური (9555SDG)
ტელეფონები | გეგმები | პაკეტები | აქსესუარები | გაქირავება | მხარდაჭერა
In stock
- ბრენდი:
- BEAM
- ნაწილი #:
- 9555SDG
- ORIGIN:
- ჩინეთი
- Warranty:
- 24 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-SatDock-9555SD-G-Iridium
Iridium 9555 სატელიტური ტელეფონი მჭიდროდ ჯდება დოკში, რომელიც კომპაქტურ დიზაინშია, განსხვავებით სხვა ტრადიციული დოკინგ ნაკრებებისგან, რომლებიც საჭიროებენ დამატებით გარე ყუთს ინსტალაციისთვის, Beam SatDOCK ყველაფერი ერთ კომპაქტურ დოკშია. სხვა ფუნქციები მოიცავს ტელეფონის დამუხტვას, ინტეგრირებულ Bluetooth-ს, USB მონაცემებს, ინტეგრირებულ ზარის სიგნალს და საშუალებას აძლევს ანტენასა და ენერგიას მუდმივად იყოს დაკავშირებული დოკთან გამოყენებისათვის მზად. Iridium 9555 ტელეფონი მარტივად შედის და გამოიღება დოკის ზედა მხარეს ღილაკზე დაჭერით, რაც ძალიან მარტივია დოკის გარეთ გამოყენებისას საჭიროების შემთხვევაში.
SatDOCK ასევე მხარს უჭერს დამატებითი აქტიური კონფიდენციალური ტელეფონის ან სრულად ფუნქციონალური ინტელექტუალური ტელეფონის, RST970 გამოყენებას, რომლებიც მარტივად და სწრაფად ემატება SatDOCK-ს.
SatDOCK უზრუნველყოფს მოქნილობას თქვენი ხელის სატელიტური ტელეფონის გამოყენებისათვის, რათა მხარი დაუჭიროს მოწყობილობების გამოყენებას ფართო სპექტრის აპლიკაციებისთვის. მას აქვს ინტეგრირებული Bluetooth მოდული ხმის კავშირისთვის, ასევე ინტელექტუალური ტრეკინგისა და გაფრთხილების ანგარიშის სისტემა, რომელიც იყენებს SatDOCK-ის ინტეგრირებულ GPS ძრავას. გაფრთხილების და ტრეკინგის მოდული შეიძლება კონფიგურირდეს პერიოდული გამოკითხვის ან საგანგებო გაფრთხილების ანგარიშის მხარდაჭერისთვის.
SatDOCK cradle
. მყარი დიზაინი და მშენებლობა
. იტვირთება 9555 ტელეფონი გამოყენებისთვის მზად
. ინტეგრირებული ენერგია და ანტენის კავშირი
. ინტეგრირებული USB კავშირი
ხელის თავისუფალი რეჟიმი
. სრული დუპლექსის ტექნოლოგია
. მაღალი ხარისხის ხმა
ტრეკინგი / GPS
. პერიოდული პოზიციის ანგარიშები ან დისტანციურად გამოკითხული
. ინტეგრირებული GPS ძრავა
. ინტერფეისები Beam-ის LeoTRAK-Online-ს
. თავსებადია სხვა ტრეკინგის აპლიკაციებთან
პანიკა / გაფრთხილებები
. დამატებითიwired გაფრთხილების ღილაკების ვარიანტი
ინტეგრირებული Bluetooth
ინტეგრირებული ზარის სიგნალი
ხმა, მონაცემები, SMS, SBD
კონფიდენციალურობა და ინტელექტუალური ტელეფონი
. ავტომატური სენსორების პასუხი/გადახურვის ინტელიგენცია
. გადართავს ტელეფონს და ხელის თავისუფალ რეჟიმებს შორის
ინსტალაცია
. მოქნილი ინსტალაცია უნივერსალური სამაგრის საშუალებით, ასევე შესაფერისია კედელზე მონტაჟისთვის
. ანტენა, მიკროფონი და სპიკერი დამონტაჟებულია კომფორტულ ადგილას
. საშუალებას აძლევს ნახევრად მუდმივ ინსტალაციას
ხარისხი
. 100% ქარხნულად გაწვდილი
. შესაბამისობა: Iridium, RoHS, CE, IEC60945
Specifications
| ნაწილი # | 9555SDG |
|---|---|
| ᲞᲠᲝᲓᲣᲥᲢᲘᲡ ᲢᲘᲞᲘ | სატელიტური ტელეფონი |
| გამოყენების ზონა | 100% GLOBAL |
| ბრენდი | BEAM |
| ქსელი | IRIDIUM |
| სერვისი | IRIDIUM VOICE |
| TYPE-ის გამოყენება | AVIATION, საზღვაო, ავტომობილი |
| აქსესუარის ტიპი | DOCKING STATION |
| ᲝᲞᲔᲠᲐᲪᲘᲣᲚᲘ ᲢᲔᲛᲞᲔᲠᲐᲢᲣᲠᲐ | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -30°C ~ 70°C (-22°F ~ 158°F ) |
| სიხშირე | L BAND (1-2 GHz) |
| COMPATIBLE WITH | IRIDIUM 9555 |
| ᲛᲐᲮᲐᲡᲘᲐᲗᲔᲑᲚᲔᲑᲘ | PHONE, GPS, SOS, BLUETOOTH |
| სერთიფიკატები | IRIDIUM CERTIFIED, CE COMPLIANCE, FCC, INDUSTRY CANADA, RoHS |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| თანავარსკვლავედი | 66 სატელიტი |
| სიგრძე | 200 mm (7.9") |
| სიგანე | ["75 მმ (3.0\")"] |
| სიღრმე | 65 mm (2.7") |
| წონა | 0.37 kg (0.7 lb) |
Feature
Beam SatDOCK-G 9555 მახასიათებლები:
• თხელი კომპაქტური ინსტალაცია
• ინტეგრირებული Bluetooth კავშირი
• ხელების გარეშე ინსტალაცია
• პირადი ტელეფონის ვარიანტები
• ხმის, SMS, SBD და ცირკულარული გადართვის მონაცემების შესაძლებლობა
• ტრეკინგი და SOS
• USB მონაცემთა ინტერფეისი
• RS232 D9 სერიული ინტერფეისი
• აქსესუარი / ანთების სენსორი
• სრულად სერტიფიცირებული, Iridium, RoHS, CE, IEC60945
• 2 წლიანი შეკეთების ან ჩანაცვლების გარანტია