Beam IsatDock ტრანსპორტის ბოლი აქტიური ანტენა (ISD720)
In stock
- ბრენდი:
- BEAM
- ნაწილი #:
- ISD720
- ORIGIN:
- ამერიკის შეერთებული შტატები
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Active-Antenna-ISD720
Beam IsatDock ტრანსპორტის ბოლი აქტიური ანტენა (ISD720)
ანტენა შექმნილია იმისთვის, რომ უზრუნველყოს ჰორიზონტალური ან ვერტიკალური შესვლა ანტენის კაბელებისთვის, რათა დააკმაყოფილოს გარკვეული მოქნილობა მონტაჟის დროს. ISD720 მუშაობს Beam Inmarsat IsatDock-ის და Oceana ტერმინალების ყველა მოდელთან, მაგრამ უნდა გამოყენებულ იქნას მხოლოდ Beam-ის სერტიფიცირებული აქტიური ანტენის კაბელებთან.
Specifications
| ნაწილი # | ISD720 |
|---|---|
| ᲞᲠᲝᲓᲣᲥᲢᲘᲡ ᲢᲘᲞᲘ | სატელიტური ტელეფონი |
| ბრენდი | BEAM |
| ქსელი | INMARSAT |
| სერვისი | INMARSAT VOICE |
| TYPE-ის გამოყენება | FIXED, ავტომობილი |
| აქსესუარის ტიპი | ANTENNA |
| ᲝᲞᲔᲠᲐᲪᲘᲣᲚᲘ ᲢᲔᲛᲞᲔᲠᲐᲢᲣᲠᲐ | -40°C to 70°C |
| COMPATIBLE WITH | ISATPHONE PRO, ISATPHONE 2 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | [ "85177900" ] |
| სიგრძე | 146 mm (5.75") |
| სიგანე | ["146 მმ (5.75\")"] |
| სიღრმე | 75 mm (2.95") |
| წონა | 0.87 kg (1.92 lb) |
Feature
• ინმარსატით დამტკიცებული ტიპი
• მაღალი ხარისხის კორპუსი
• აქტიური ანტენა
• ბოლტის დამაგრება
• SMA/SMA
• დაბალი პროფილი
• ომნიდირექციული
• 12 თვის შეკეთების ან ჩანაცვლების გარანტია