Inmarsat Beam Mast / Pole Marine Active Antenna (ISD710)
In stock
- ბრენდი:
- BEAM
- ნაწილი #:
- ISD710
- ORIGIN:
- ამერიკის შეერთებული შტატები
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Inmarsat-Beam-Oceana-ISD710
Inmarsat Beam Mast / Pole Marine Active Antenna (ISD710)
ანტენის კავშირები (GSPS და GPS) დაცულია გარემოსგან ანტენაზე დამაგრებული მყარი სამაგრით. ბოძზე დამაგრების სისტემა შექმნილია ისე, რომ კაბელები შეიძლება გაივლოს PVC ბოძზე და შემდეგ მიმაგრდეს ანტენაზე პირდაპირ, რათა კაბელები და კონექტორი დაცული იყოს გარემოსგან. ISD710 მუშაობს Beam Inmarsat IsatDock-ის და Oceana-ს ყველა ტერმინალთან, თუმცა უნდა იქნას გამოყენებული მხოლოდ Beam სერთიფიცირებული ACTIVE ანტენის კაბელებთან.
Specifications
| ნაწილი # | ISD710 |
|---|---|
| ᲞᲠᲝᲓᲣᲥᲢᲘᲡ ᲢᲘᲞᲘ | სატელიტური ტელეფონი |
| გამოყენების ზონა | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| ბრენდი | BEAM |
| ქსელი | INMARSAT |
| სერვისი | INMARSAT VOICE |
| TYPE-ის გამოყენება | FIXED, საზღვაო, ავტომობილი |
| აქსესუარის ტიპი | ANTENNA |
| ᲝᲞᲔᲠᲐᲪᲘᲣᲚᲘ ᲢᲔᲛᲞᲔᲠᲐᲢᲣᲠᲐ | -40°C to 70°C |
| სიხშირე | L BAND (1-2 GHz) |
| ᲛᲐᲮᲐᲡᲘᲐᲗᲔᲑᲚᲔᲑᲘ | ACTIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| სიგრძე | 207 mm (8.15") |
| DIAMETER | 142 mm (5,60 metros) |
| წონა | 0.87 kg (1.92 lbs) |
Feature
სხივი ISD710 მახასიათებლები
• ინმარსატის ტიპი დამტკიცებულია
• მაღალი ხარისხის საზღვაო შემოსავალი
• აქტიური ანტენა
• ბოძზე / ანძის მონტაჟი
• SMA/SMA
• Omni Directional
• 12 თვიანი შეკეთების ან გამოცვლის გარანტია