Beam IsatDock ტრანსპორტი მაგნიტური აქტიური ანტენა (ISD715)
In stock
- ბრენდი:
- BEAM
- ნაწილი #:
- ISD715
- ORIGIN:
- ამერიკის შეერთებული შტატები
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Active-Antenna-ISD715
Beam IsatDock ტრანსპორტი მაგნიტური აქტიური ანტენა (ISD715)
IsatDock ISD715 ტრანსპორტი მაგნიტური აქტიური ანტენა შექმნილია ტრანსპორტის/მიწის საფუძველზე აპლიკაციებისათვის. შექმნილია Beam Communications IsatDocks და ტრეკინგ აპლიკაციების, როგორიცაა LeoTRAK-Online, სამუშაოდ.
მაგნიტური სამაგრის წყალობით, ანტენა ძალიან მარტივია ინსტალაციისა და აქტივიდან აქტივზე გადასვლის პროცესში და არ საჭიროებს ხვრელების გაკეთებას. ანტენის კაბელის კავშირი დაცულია გარემოსგან მისი გარე შეფუთვით.
Specifications
| ნაწილი # | ISD715 |
|---|---|
| ᲞᲠᲝᲓᲣᲥᲢᲘᲡ ᲢᲘᲞᲘ | სატელიტური ტელეფონი |
| გამოყენების ზონა | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| ბრენდი | BEAM |
| ქსელი | INMARSAT |
| სერვისი | INMARSAT VOICE |
| TYPE-ის გამოყენება | FIXED, ავტომობილი |
| აქსესუარის ტიპი | ANTENNA |
| ᲝᲞᲔᲠᲐᲪᲘᲣᲚᲘ ᲢᲔᲛᲞᲔᲠᲐᲢᲣᲠᲐ | -40°C to 70°C |
| COMPATIBLE WITH | ISATPHONE PRO, ISATPHONE 2 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | [ "85177900" ] |
| სიგრძე | 142 mm (5.6") |
| სიგანე | ["142 მმ (5.6\")"] |
| სიღრმე | 207 mm (8.15") |
| წონა | 0.87 kg (1.92 lb) |
Feature
• ინმარსატით დამტკიცებული ტიპი
• მაღალი ხარისხის კორპუსი
• აქტიური ანტენა
• მაგნიტური დამაგრება
• SMA/SMA
• დაბალი პროფილი
• ომნიდირექციული
• 12 თვის შეკეთების ან ჩანაცვლების გარანტია