Beam PotsDOCK Extreme Docking Station for Iridium 9575 (EXTRMPD)
In stock
- ბრენდი:
- BEAM
- მოდელი:
- POTSDOCK EXTREME
- ნაწილი #:
- EXTRMPD
- ORIGIN:
- ჩინეთი
- Warranty:
- 24 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 7-14 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-PotsDOCK-Extreme-Iridium
PotsDOCK ასევე მხარს უჭერს დამატებითი კომპაქტური BEAM Privacy Handset-ის გამოყენებას, რომელიც შეიძლება მიერთდეს PotsDOCK-ის გვერდით დამატებითი კომფორტისთვის, თუ საჭირო იქნება.
დოკი მოიცავს ტელეფონის დამუხტვას, USB კავშირს მონაცემების კავშირისათვის, ინტეგრირებულ ანტენას, მონაცემთა და ენერგიის კავშირს, რაც შესაძლებელს ხდის ყველა ანტენის კაბელის და ენერგიის მუდმივად დაკავშირებას დოკთან, რაც მას ყოველთვის მზადყოფნაში აქცევს.
PotsDOCK Extreme CRADLE
. უსაფრთხოდ იჭერს Iridium Extreme ტელეფონს
. მტკიცე დიზაინი და კონსტრუქცია
. დამუხტავს Iridium Extreme ტელეფონს მზადყოფნაში
. ინტეგრირებული ანტენის კავშირი, Iridium & GPS
. USB კავშირი
POTS/RJ11
. მხარს უჭერს სტანდარტულ უსადენო და კაბელურ ტელეფონებს (5 REN)
. POTS ტელეფონი შეიძლება გაწვდოს 600მ (2000 ფუტი) ერთეულიდან
. მარტივად ინტეგრირდება PBX სისტემასთან
. ზარის, დაკავებული და დარეკვის ტონები
. მაღალი ხარისხის ხმა
. დარეკვის ნომრის დამუშავება და სწრაფი დარეკვა
TRACKING
. სწრაფი GPS-ის გაწვდის
. ინტერფეისები BEAM-ის MyBuddy Extreme-თან
PANIC/ALERTS
. ინტერფეისები BEAM-ის MyBuddy Location Based ვებს აპლიკაციასთან
. დამატებითი გარე გაფრთხილების ღილაკის კავშირი
INTEGRATED BLUETOOTH
. Bluetooth ინტეგრირებული დოკინგ ერთეულში
. Bluetooth უსადენო ხმის კავშირი
IN-BUILT RINGER
. შიდა ზარის ინდიკატორი
VOICE, DATA, SMS, SBD
. მხარს უჭერს ყველა Iridium-ის ხმის, მონაცემების, SMS & SBD მომსახურებას
. წვდომა წინასწარ გადახდილი, შემდეგ გადახდილი & ეკიპაჟის ზარებზე
PRIVACY HANDSET
. მხარს უჭერს დამატებით BEAM Privacy ტელეფონს
. ავტომატური პასუხი, როდესაც ჭიქიდან ამოიღება
INSTALLATION
. მხარს უჭერს 9 - 32V DC ენერგიის შესვლას
. მოქნილი მონტაჟი უნივერსალური სამაგრის საშუალებით
. მიეწვდება 100 - 240V AC პაკეტი
QUALITY
. პროფესიონალური ინდუსტრიული დიზაინი
. 2 წლიანი ჩანაცვლების გარანტია მშვიდობისთვის
. 100% ქარხნულად გამოცდილი
. სრულად სერტიფიცირებული, Iridium, RoHS, CE, AS/EN60950
Specifications
| მოდელი | POTSDOCK EXTREME |
|---|---|
| ნაწილი # | EXTRMPD |
| ᲞᲠᲝᲓᲣᲥᲢᲘᲡ ᲢᲘᲞᲘ | სატელიტური ტელეფონი |
| ბრენდი | BEAM |
| ქსელი | IRIDIUM |
| TYPE-ის გამოყენება | FIXED, საზღვაო, ავტომობილი |
| აქსესუარის ტიპი | DOCKING STATION |
| ᲝᲞᲔᲠᲐᲪᲘᲣᲚᲘ ᲢᲔᲛᲞᲔᲠᲐᲢᲣᲠᲐ | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -30°C to 85°C (-22°F to 185°F) |
| სიხშირე | L BAND (1-2 GHz) |
| COMPATIBLE WITH | IRIDIUM 9575 EXTREME |
| ᲛᲐᲮᲐᲡᲘᲐᲗᲔᲑᲚᲔᲑᲘ | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS, BLUETOOTH |
| სერთიფიკატები | IRIDIUM CERTIFIED, EMC COMPLIANCE, RoHS, WEE, FLAME RETARDANT, SAFETY - SELV, ATMOSPHERIC PROTECTION |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 212 mm (8,35 pouces) |
| სიგანე | 82.2 მმ (3.24 ინჩი) |
| სიღრმე | 75,9 mm (2,99 pouces) |
| წონა | 0,45 kg (1 livre) |
Feature
[
"Beam PotsDOCK Extreme მახასიათებლები:
• თხელი კომპაქტური ინსტალაცია
• ინტეგრირებული Bluetooth კავშირი
• POTS/RJ11 ინტერფეისი, კაბელის სიგრძე 600მ/2000ფუტი
• ხმის, SMS, SBD და ცირკულარული გადართვის მონაცემების შესაძლებლობა
• ტრეკინგი და SOS (9575 ტელეფონის საშუალებით)
• USB მონაცემთა ინტერფეისი
• აქსესუარი/დამნაშავის სენსორი
• 9-32V DC ენერგიის შესაყვანი
• AC პლაგი ჩასმული 110/240 შესაყვანი
• ირიდიუმისა და GPS კონექტორები
• PABX თავსებადია (ანალოგური)
• 2 წლიანი შეკეთების ან ჩანაცვლების გარანტია"
]
What's included
Beam PotsDOCK Extreme Box Contents:
PotsDOCK Extreme
AC/DC ენერგიის ადაპტერი
DC ენერგიის კაბელი/ფუზის ნაკრები
უნივერსალური სამონტაჟო ბრეკეტი (RAM)
მომხმარებლის სახელმძღვანელო
სწრაფი დაწყების სახელმძღვანელო